Przedstawiamy listy poszczególnych grup oraz ich instruktorów! Wrzesień będzie miesiącem „testowym”, co oznacza, że składy ekip mogą się jeszcze nieco zmienić. O przydziale do danej formacji decyduje instruktor, biorący pod uwagę poziom umiejętności tancerza oraz wiek tancerza. W przypadku nieobecności w pierwszym tygodniu zajęć, osoba zostaje skreślona z listy.
⚡️ GRUPY POCZĄTKUJĄCE ⚡️
DAISY TEAM (3-5 lat, 2016-2014)
instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak
1. Nella Ratajczak
2. Hanna Bednarek
3. Antonina Walkowiak
4. Antonina Kluk
5. Zofia Orlik
6. Pola Przybył
7. Emilia Stachowiak
8. Hanna Nowicka
9. Antonina Noske
10. Lena Karbowska
11. Julia Nowak
12. Oliwia Bałasz
13. Lena Tatarek
14. Julia Przesławska
15. Zuzanna Przesławska
16. Kornelia Wiśniewska
17. Aleksandra Dzikiewicz
18. Valeriia Zinchenko
19. Gabriela Zachciał
20. Zuzanna Dąbrowska
21. Anna Lavoryk
22. Małgorzata Morze
23. Katarzyna Morze
24. Hanna Łukowska
25. Patrycja Tyma
26. Anatola Kubowicz
KIDDO CREW (6-8 lat, 2013-2011)
instruktor: Weroniki Pokorzyńska
1. Nadia Niemier
2. Tatiana Kropidłowska
3. Tamara Kropidłowska
4. Gabriela Piasecka
5. Olga Modlisz
6. Wiktoria Dachtera
7. Nikola Sudzik
8. Adam Kubat
9. Lena Muszyńska
10. Karolina Bukowska
11. Emilia Konosowa
12. Lena Koszela
13. Zuzanna Paterka
14. Rozalia Chromczak
15. Julia Ciesielska
16. Martyna Frąckowiak
17. Maja Wasińska
18. Lena Kołodziej
19. Nikola Hudzińska
20. Gabriela Jeżyk
21. Lena Balcerzak22. Lena Łech
23. Nadia Schaumkessel
24. Emilia Jędrzejak
25. Aleks Wachoński
26. Inga Juskowiak
27. Lena Janiszewska
28. Hanna Klopsteg
29. Katarzyna Piosik
MOTION WAVE (9-12 lat, 2010-2007)
instruktor: Aleksandra Nawrot
1. Wiktoria Balcerzak
2. Alicja Stencel
3. Patrycja Drewicz
4. Antonina Siejakowska
5. Oliwia Karbowska
6. Zosia Disterheft
7. Emilia Konieczna
8. Zuzanna Błajek
9. Michalina Stachowiak
10. Anna Smolarek
11. Paulina Czepczor
12. Milena Talarek
13. Marta Liczak
14. Maja Kwarcińska
15. Estera Nowak
16. Maria Kulpa
17. Gabriala Bukowska
18. Olga Musielska
19. Maria Hałasa
ABOUT US (13-19 lat, 2006-2000)
instruktor: Aleksandra Nawrot
1. Julia Szymańska
2. Alicja Wiśniewska
3. Natalia Borysiewicz
4. Gabriela Januszak
5. Marta Dejnak
6. Oliwia Komorowska
7. Wiktoria Bączkowska
8. Nicole Wicherek
9. Wiktoria Pilarska
10. Weronika Linka
11. Patrycja Kalicka
12. Alicja Górowska
13. Gabriela Haraj
14. Julia Łukaszewska
15. Julia Szymczyk
16. Justyna Bączkowska
17. Zofia Wolna
18. Weronika Zjawińska
⚡️ GRUPY ŚREDNIO ZAAWANSOWANE ⚡️
HAPPY FLOW (8-10 lat, 2011-2009)
instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Aleksandra Nawrot
1. Marika Janas
2. Julia Pytel
3. Nadia Pilarczyk
4. Liliana Filipiak
5. Martyna Cichacka
6. Gabriela Jarzębowska
7. Magdalena Kowalska
8. Gabriela Linka
9. Martyna Jęczmionka
10. Kaja Kośmicka
11. Dominika Dukat
12. Antonina Nowaczyńska
13. Marcjanna Rabenda
14. Michalina Jażdzewska
15. Wiktoria Boruszak
16. Lena Bugajska
17. Karolina Skowrońska
18. Aleksandra Piosik
SAYSO CREW 1 (10-13 lat, 2009-2006)
instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Zuzanna Szeliga
1. Alicja Wawrzyniak
2. Pamela Cieślak
3. Joanna Widlarz
4. Nikola Molińska
5. Gabriela Tecław
6. Lena Szrama
7. Gabriela Morka
8. Patrycja Karolczak
SAYSO CREW 2 (10-13 lat, 2009-2006)
instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Aleksandra Nawrot
1. Karina Nawrocka
2. Wiktoria Rogalska
3. Gabriela Woźniak
4. Aleksandra Świderska
5. Wiktoria Kwaśniewska
6. Amelia Rabenda
7. Oliwia Bukowska
8. Nikola Horna
9. Natalia Paterka
10. Maja Foetke
11. Wiktoria Rainka
12. Maja Gruszewska
⚡️ GRUPY ZAAWANSOWANE ⚡️
THE CATS (14-16 lat, 2005-2003)
instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Zuzanna Szeliga
1. Maja Cebulska
2. Klaudia Raich
3. Emilia Piotrowska
4. Zuzanna Sawicka
5. Malwina Gorzelańczyk
6. Martyna Gramza
7. Amelia Zbierska
8. Sandra Kozłowska
9. Jagoda Grala
10. Dominika Wieczorek
11. Agnieszka Chwalisz
12. Zofia Szram
13. Zofia Paziewska
14. Gabriela Szymańsk
OVA DWEET (15-18 lat, 2004-2001)
instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Zuzanna Szeliga
1. Bogumiła Staniszewska
2. Alicja Jędrzejczak
3. Julia Zwierzchowska
4. Zuzanna Danielczyk
5. Martyna Tadla
6. Marta Brączkowska
7. Wiktoria Golon