OSIĄGNIĘCIA

1781900_662854400442489_792402429_n

 

 

 

 

• Ilona Tadla – I miejsce solo hip hop na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2004,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Otwartym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego – Gniezno 2004,
• Ilona Tadla – I miejsce solo aerobik na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2005,
• Ilona Tadla – 25 miejsce na 57 startujących Solo Hip Hop na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego MIKOŁAJKI SUPADANCE 2005,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Ogólnopolskim Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Gniezno 2005,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Otwartych Mistrzostwach Polski w Show Dance – Swarzędz 2006,
• Weronika Rakoczy – IV miejsce w półfinałach w Booty Challenge 2007 w Poznaniu, przejście do drugiego etapu – Ilona Tadla, Morena Łuczak,
• przejście do drugiego etapu w Booty Challenge 2007 w Rzeszowie – Ilona Tadla (bitwa z Anetą Gąsiewicz).
• uczestnictwo w castnigu do programu „You Can Dance” – Poznań 2007 – Ilona Tadla, Weronika Rakoczy,
• przejście do półfinału Shake Ya Booty 2007 w Poznań – Ilona Tadla, Morena Łuczak,
• Ilona Tadla – I miejsce w półfinałach konkursu Shake Ya Booty 2007 – Rzeszów 2007,
• udział w finale konkursu Shake Ya Booty 2007 – Warszawa 2007,
• przejście do drugiego etapu w Dance Battle for Poland 2008 w Poznaniu – Ilona Tadla i Weronika Rakoczy, która przeszła także do etapu trzeciego,
• StepBlack – I miejsce w kategorii mini formacja hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• StepBlack – III miejsce w kategorii formacja hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• Weronika Rakoczy – III miejsce w kategorii solo hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• Klaudia Koralewska – VI miejsce w kategorii solo hip hop, juniorzy 12-15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• StreetSmile – V miejsce w kategorii formacja hip hop, juniorzy 12-15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• przejście do finałowej ósemki „Pimps of Dancehall 2009” w Radomiu – Ilona Tadla, Weronika Rakoczy.
• Ilona Tadla – III miejsce solo dancehall na „Pimps of Dancehall 2009” – Radom 2009,
• StepBlack – udział w kategorii formacja hip hop na zawodach „Rytm Ulicy” – Piła 2009,
• Ilona Tadla i Weronika Rakoczy – III miejsce duet hip hop powyżej lat 15 na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• Kasia Lach i Monika Matuszak – II miejsce duet hip hop do lat 15 na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• Kasia Lach, Maja Szała, Martyna Tadla w finałowej 10-tce solo hip hop do lat 15 (45 startujących) na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• Ilona Tadla w finałowej 10-tce solo hip hop powyżej lat 15 (50 startujących) na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• StepBlack – IV miejsce w kategorii formacji hip hop na zawodach „Taniec kontra Taniec” – Koszalin 2009,
• Ilona Tadla – II miejsce w konkursie Shake Ya Booty 2009 – Warszawa 2009,
• Ilona Tadla – V miejsce solo dancehall w konkursie Boom Boom Festiwal – Bydgoszcz 2010,
• Ilona Tadla – II miejsce solo dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Step Black – I miejsce w kategorii mini formacja dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Step Black – IV miejsce w kategorii mini formacja hip hop powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• First Move – IV miejsce w kategorii mini formacja hip hop do 12 lat, na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Klaudia Koralewska – V miejsce solo dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Marta Byczyńska – IV miejsce solo dancehall do 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Asia Matelska – V miejsce solo dancehall do 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Klaudia Koralewska i Kasia Lach – II miejsce w kategorii duet dancehall na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Agata Jarzębowska i Kamila Konik – IV miejsce w kategorii duet dancehall na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• StepBlack – II miejsce w kategorii max team podczas „Kuźnia Talentów” – Oborniki 2010,
• StepBlack – II miejsce w kategorii formacja hip hop powyżej 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• StepBlack – I miejsce w kategorii formacja inne formy powyżej 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• Street Smile – I miejsce w kategorii formacja hip hop do 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• First Move – II miejsce w kategorii formacja hip hop do 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• Ilona Tadla – IV miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.1– Poznań 2011,
• Ilona Tadla – I miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.2– Poznań 2011,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.2– Poznań 2011,
• Agata Bardzik – III miejsce w solo hip hop na I Turnieju Pokazowym Tańca Freestyle „Wyraź się tańcem” – Murowana Goślina 2011,
• Marika Mazurek – II miejsce w solo hip hop na I Turnieju Pokazowym Tańca Freestyle „Wyraź się tańcem” – Murowana Goślina 2011,
• Zuzanna Sawicka, Patrycja Bardzik i Agata Bardzik – IV miejsce
w formacja hip hop na I Turnieju Pokazowym Tańca Freestyle „Wyraź się tańcem” – Murowana Goślina 2011,
• Ilona Tadla – III miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.3– Poznań 2011,
• StepBlack – I miejsce w kategorii formacji dancehall na zawodach „Walka stylów” – Bydgoszcz 2011,
• Small Cats – III miejsce w kategorii formacji hip hop do lat 15 na zawodach „Dance Tribute” – Bydgoszcz 2012,
• First Move – IV miejsce w kategorii formacji hip hop do lat 15 na zawodach „Dance Tribute” – Bydgoszcz 2012,
• Step Black – I miejsce w kategorii grupy dancehall na Dancehall Challenge Gdańsk 2012,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 12 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Small Cats – III miejsce formacja hip hop 9-12 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• First Move – III miejsce formacja hip hop 13-16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• First Move – II miejsce formacja show dance 13-16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Street Smile – II miejsce formacja hip hop powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Step Black – II miejsce mini formacja show dance powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Step Black – III miejsce mini formacja hip hop powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Maja Cebulska - I miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Sawicka - II miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Natalia Reich – III miejsce solo hip hop do 11 lat SC , Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Maja Cebulska - III miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Karolina Nowaczyk - I miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Kornelia Stroińska - II miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Weronika Andrzejewska - III miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Joanna Matelska - IV miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Karolina Nowaczyk - I miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Paula Mullauer - II miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Joanna Matelska - III miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Agnieszka Balcerowiak - IV miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Laura Zbierska - I miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Agata Bardzik - II miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Joanna Klimczak - IV miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Laura Zbierska - I miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Joanna Klimczak - II miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Milena Andrzejewska - IV miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Wiktoria Januszak - I miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Jagoda Grala - II miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Hanna Urbaniak - III miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Amelia Gryzińska - IV miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Dobrosława Szefler - I miejsce solo hip hop 11-15 lat MW, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Martyna Pydzińska - II miejsce solo hip hop 11-15 lat MW, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Edyta Matuszewska - III miejsce solo hip hop 11-15 lat MW, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Danielczyk - IV miejsce solo hip hop 11-15 lat MW, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich – I m. solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Maja Cebulska – II m. solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Amelia Zbierska – III m. solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Laura Zbierska – I m. solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Karolina Nowaczyk – II miejsce solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″
Chodzież 2013,
• Joanna Matelska – III m. solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Justyna Nadolna – IV  m. solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Aleksandra Nawrot – III miejsce solo hip hop powyżej 15 lat ”Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Kornelia Stroińska – I miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – II miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Maja Cebulska – III miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Amelia Zbierska – IV miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Koralewska – IV miejsce solo hip hop, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Justyna Nadolna – II miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Kornelia Stroińska – III miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo dancehall, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – III miejsce hip hop solo do 11 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• First Move – III miejsce hip hop formacja 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Street Smile - III miejsce hip hop formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Step Black - II miejsce hip hop formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• First Move – II miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Step Black - I miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Small Cats – III miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja do 11 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Street Smile – II miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Gabriela Tecław – I miejsce solo hip hip do 7 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Wanessa Zaranek- II miejsce solo hip hip do 7 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Alicja Wawrzyniak – III miejsce solo hip hip do 7 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013, 
• Amelia Zbierska - I miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Monika Okupniak - II miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Klaudia Raich - III miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Agata Bardzik - I miejsce solo hip hip 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Kornelia Stroińska - II miejsce solo hip hip 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Oliwia Fiałkowska - III miejsce solo hip hip 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Aleksandra Nawrot - I miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Laura Zbierska - II miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Julia Hejdysz - III miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Agata Musiał - IV miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Zuzanna Sawicka - II miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Emilia Piotrowska - III miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Agata Bardzik - I miejsce solo dancehall 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Justyna Nadolna - II miejsce solo dancehall 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Oliwia Fiałkowska - I miejsce solo dancehall powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Laura Zbierska - II miejsce solo dancehall powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Joanna Klimczak - III miejsce solo dancehall powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Small Cats – II miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Oliwia Fiałkowska - III miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich – NAGRODA SPECJALNA, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Natasza Rosołek - I miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• Laura Zbierska- II miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014, 
• Emilia Piotrowska - IV miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• Agata Bardzik – I miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Justyna Nadolna – III miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Step Black - I miejsce hip hop mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Step Black - I miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile - III miejsce hip hop mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile - II miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Small Cats - I miejsce hip hop formacja do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Small Cats - I miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Small Cats – II miejsce formacja hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Step Black – II miejsce mini formacja hip hop powyżej 15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
First Move – VI miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Street Smile – VII miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Amelia Zbierska – IV miejsce solo hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Justyna Nadolna - V miejsce solo hip hop 12-15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Aleksandra Nawrot - VI miejsce solo hip hop 12-15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• Small Cats – VI miejsce formacja hip hop do 11 lat, Otwarty Puchar Polski w Tańcu Hip Hop, Inowrocław 2014,
• Step Black – VIII miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Otwarty Puchar Polski w Tańcu Hip Hop, Inowrocław 2014,
• Ilona Tadla – IV miejsce solo dancehall powyżej lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Amelia Zbierska – III miejsce solo dancehall do lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Izabella Cybulska - II miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Malwina Gorzelańczyk – III miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - IV miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Aleksandra Nawrot - III miejsce solo hip hop powyżej lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Laura Zbierska - IV miejsce solo hip hop powyżej lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Small Cats - III miejsce formacja showcase, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Step Black - II miejsce formacja showcase, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014.
• Alicja Wawrzyniak - I miejsce solo hip hip do 8 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Wanessa Zaranek- II miejsce solo hip hip do 8 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Jagoda Kowalska – III miejsce solo hip hip do 8 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Natalia Cygan – IV miejsce solo hip hip do 8 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Izabela Cybulska – II miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Amelia Zbierska  - IV miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Agata Bardzik - I miejsce solo hip hip powyżej 13 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Anna Skawińska - II miejsce solo hip hip powyżej 13 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Patrycja Bardzik - III miejsce solo hip hip powyżej 13 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Izabela Cybulska - III miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Emilia Piotrowska - IV miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Oliwia Fiałkowska - I miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Agata Bardzik - II miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Patrycja Bardzik - III miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Small Cats – II miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Step Black – VII miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - III miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Zuzanna Sawicka - IV miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Small Cats – I miejsce formacja hip hop showcase do lat 15, Urban Style 2, Poznań 2014,
• Small Cats – II miejsce Hip Hop Fusion Formacje Showcase 7-12 lat, Poznań Moves, Poznań 2014,
• Step Black – II miejsce Hip Hop Fusion Formacje Showcase od 17 lat wzwyż, Poznań Moves, Poznań 2014,
• Klaudia Raich i Malwina Gorzelańczyk – przejście do drugiego etapu 1 vs 1 dancehall (12 solistów z 49), Dancehall International, Poznań 2014,
• Klaudia Raich i Martyna Gramza – przejście do drugiego etapu 2 vs 2 (6 duetów z 12), Dancehall International, Poznań 2014,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Dancehall Or Die XI, Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – II miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Martyna Gramza – III miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Izabela Cybulska – V miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Amelia Zbierska – VI miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Justyna Nadolna – I miejsce solo hip hop 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Agata Bardzik – III miejsce solo hip hop 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Aleksandra Nawrot – I miejsce solo hip hop powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Koralewska – III miejsce solo hip hop powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich – I miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Martyna Gramza – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Amelia Zbierska – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Malwina Gorzelańczyk – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Maja Cebulska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Monika Okupniak – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Izabela Cybulska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Ula Paterska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Jagoda Grala – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo inne formy tańca (dancehall) powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich i Martyna Gramza – I miejsce duet inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Small Cats – I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile – I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Step Black – I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich - GRAND PRIX za osobowość sceniczną, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Alicja Wawrzyniak - I miejsce solo hip hop do 8 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Gabriela Tecław - II miejsce solo hip hop do 8 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Wanessa Zaranek - III miejsce solo hip hop do 8 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Iga Skawińska - IV miejsce solo hip hop do 8 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Gramza -  II miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka -  III miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Michał Szacht -  IV miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Marta Brączkowska -  I miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Tadla -  II miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Emilia Piotrowska -  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka -  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Gramza -  IV miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Laura Zbierska -  I miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Weronika Pokorzyńska -  II miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Karolina Nowaczyk -  III miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Alicja Wawrzyniak – I miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• Maria Maszkowska -II miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• Sandra Kozłowska – III miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• Wiktoria Golon- IV miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• Small Cats – I miejsce  mini formacja hip hop 9-11 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Street Smile- VI miejsce  mini formacja hip hop powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Street Smile – VI miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Step Black- V miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Step Black – IV miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Klaudia Raich – półfinałowa ósemka  solo dancehall (95 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• Klaudia Raich&Martyna Gramza - III miejsce duet dancehall (28 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• Small Cats – V miejsce formacja dancehall (32 grupy), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• Julia Zwierzchowska - IV miejsce solo hip hop 9-11 lat (81 solistów), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Agata Bardzik – IV miejsce solo hip hop 12-15 lat (38 solistów), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Bounce Up – V miejsce formacja hip hop 12-15 lat (10 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall 12-15 lat (7 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat (7 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Bounce Up – II miejsce Hip Hop Fusion Formacja 13-16 lat, Poznań Moves Poznań 2015,
• Small Cats -  II miejsce Hip Hop Fusion Formacja do 12 lat, Poznań Moves Poznań 2015,
• Klaudia Raich – III miesjce solo dancehall do 16 lat (23 solistki), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• Small Cats – II miesce formacja dancehall do 16 lat (6 ekip), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• Bounce Up – III miejsce formacja hip hop do 14 lat (6 ekip), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 14 lat (25 startujących, tytuł obroniony po raz czwarty), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Martyna Gramza - IV miejsce solo dancehall do 14 lat (25 startujących), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Small Cats – V miejsce formacja dancehall (26 ekip bez podziału wiekowego), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Klaudia Raich – II miejsce solo hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (50 solistów),
• Klaudia Raich – WYRÓŻNIENIE za Indywidualność Taneczną, Grand Prix Polski Dance, Września 2015,
• Ilona Tadla-Ratajczak– WYRÓŻNIENIE za Całokształt Pracy i Umiejętności, Grand Prix Polski Dance, Września 2015,
• Lil Babies – I miejsce formacja bez podziału na kategorie taneczne do lat 8, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (4 formacje),
• Small Cats – III miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015  (7 formacji),
• Small Cats – III miejsce formacja hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (10 formacji),
• Groove Attack – II miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (3 mini formacje),
• Step Black – II miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (10 formacji),
• Gabriela Tecław -  I miejsce solo hip hop do 9 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Wanessa Zaranek –  II miejsce solo hip hop do 9 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Alicja Wawrzyniak –  III miejsce solo hip hop do 9 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Gabriela Morka -  IV miejsce solo hip hop do 9 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Gramza -  I miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Klaudia Raich -  II miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Zuzanna Sawicka –  III miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Malwina Gorzelańczyk –  IV miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Marta Brączkowska –  I miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Wiktoria Golon –  II miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Alicja Jędrzejczak –  III miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Tadla –  IV miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Gramza -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Malwina Gorzelańczyk –  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Klaudia Raich –  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Sandra Kozłowska -  IV miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Marta Brączkowska -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Alicja Jędrzejczak –  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Tadla -  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Groove Attack – V miejsce mini formacja hip hop, 12- 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (13 grup),
• Bounce Up – VI miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (10 grup),
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (5 grup),
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (13 grup),
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (35 solistów),
• Malwina Gorzelańczyk – II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (35 solistów),
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (4 grup),
• Step Black – III miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (21 grup),
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Klaudia Raich – II miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Small Cats – VI miejsce formacja hip hop 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Groove Attack – I miejsce mini formacja dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Groove Attack – IV miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Step Black – I miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• NAGRODA SPECJALNA dla Najlepszego Trenera Ilony Tadla-Ratajczak i jego Grup, Dance Challenge Luboń 2016,
• Martyna Gramza – I miejsce Solo Hip Hop 12-15 lat (18 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• Klaudia Raich – II miejsce Solo Hip Hop 12-15 lat (18 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• Klaudia Koralewska – IV miejsce Solo Performing Art powyżej 15 lat (9 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• Step Black – II miejsce Formacja Showcase (dancehall) powyżej 15 lat (6 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Small Cats – I miejsce Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Ilona Tadla-Ratajczak – nagroda za najlepszą choreografię w kat. Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat, Dance Challenge Luboń 2016,
• Bounce Up – VI miejsce Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Step Black – V miejsce Formacja Performing Art powyżej 15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Step Black – V miejsce Formacja Formy Uliczne powyżej 15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Groove Attack – IV miejsce Mini Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Bounce Up – VI miejsce Mini Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Small Cats – V miejsce Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (18 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Step Black – V miejsce Formacja Formy Uliczne powyżej 15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Happy Flow – wyróżnienie Formacja Dzieci do 8 lat (14 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Balle Danse – wyróżnienie Formacja Dzieci do 8 lat (14 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Lil Babies – wyróżnienie Formacja Showcase (dancehall) do 11 lat (12 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Lil Babies – wyróżnienie Formacja Formy Uliczne do 11 lat (13 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• So Cool – wyróżnienie Formacja Formy Uliczne do 11 lat (12 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Gabrysia Morka - II miejsce solo hio hop do 8 lat (51 solistów), VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Lil Babies – II miejsce formacja dancehall do 15 lat, VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Happy Flow – IV miejsce mini formacja hip hop do 8 lat, VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Martyna Gramza - II miejsce solo do 15 lat (42 solistów), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Lil Babies – III miejsce formacja do 11 lat (10 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Happy Flow – VI miejsce formacja do 11 lat (10 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Small Cats – III miejsce formacja 12-16 lat (11 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Bounce Up – IV miejsce formacja 12-16 lat (11 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Step Black – V miejsce formacja powyżej 16 lat (21 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Small Cats – I miejsce formacja do 15 lat (15 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• Martyna Gramza – III miejscesolo do 15 lat (28 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• Step Black – VII miejsce formacja powyżej 15 lat (39 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• Step Black – III miejsce formacja dancehall (18 ekip), Wicked Dance Contest Katowice 2017,
• Lil Babies – II miejsce formacja Street Dance Crew do 10 lat, Lil Dance Elite Poznań 2017,
• The Cats – V miejsce formacja Master Choreo powyżej 12 lat (17 ekip), Dancehall Master World Poznań 2017,
• Marika Janas –  I miejsce All Style Solo do 8 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Martzna Cichacka –  II miejsce All Style Solo do 8 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Julia Pytel –  III miejsce All Style Solo do 8 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Wiktoria Siodła –  IV miejsce All Style Solo do 8 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Witktoria Polarczyk –  I miejsce Dancehall Solo 9-11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Alicja Wawrzyniak –  II miejsce Dancehall Solo 9-11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Gabriela Tecław –  III miejsce Dancehall Solo 9-11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Hanna Kamińska –  IV miejsce Dancehall Solo 9-11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Zuzanna Sawicka –  I miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Klaudia Raich -  II miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Martyna Gramza –  III miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Malwina Gorzelańczyk –  IV miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Zuzanna Sawicka & Maja Cebulska –  I miejsce Dancehall Duo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Malwina Gorzelańczyk & Emilia Piotrowska -  II miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Martyna Gramza & Klaudia Raich –  III miejsce Dancehall Duo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Kornelia Stroińska & Justyna Nadolna –  IV miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Lil Babies – III miejsce formacja dancehall do 11 lat (9 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Happy Flow – wyróżnienie formacja dancehall do 11 lat (9 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• The Cats – I miejsce formacja dancehall 12-15 lat (10 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Ova Dweet- IV miejsce formacja dancehall 12-15 lat (10 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Zuza Sawicka –  II miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Martyna Gramza-  III miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Klaudia Raich -  IV miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• The Cats-  I miejsce formacja dancehall do 15 lat (14 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Martyna Gramza -  III miejsce solo dancehall do 15 lat (71 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Klaudia Raich & Martyna Gramza -  I miejsce duet dancehall do 15 lat (25 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Zuza Sawicka & Maja Cebulska -  II miejsce duet dancehall do 15 lat (25 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018.

 

 

 

 


CatClan występował między innymi podczas: 

• mecze SKF KPR SPARTA Oborniki,
• mecz MKS SPARTA Oborniki,
• Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie 2006 – Poznań, luty 2006,
• impreza firmy AVERMANN – Dąbrówka Leśna, lipiec 2006,
• Miss Lata – Dźwirzyn, sierpień 2006,
• impreza firmy GUMA – Oborniki, sierpień 2006,
• Turniej Bokserski GRAND PRIX o Puchar PZB 2006 – Poznań, wrzesień 2006,
• finały XII Halowego Turnieju Piłki Nożnej – OCS 2007 – Oborniki, styczeń 2007,
• Turniej Piłki Nożnej z udziałem Hetmani Poznań – Poznań, marzec 2007,
• Mecz Bokserski 2007 – Ilona Tadla solo – Poznań, kwiecień 2007,
• Ogólnopolskie Mistrzostwa Siatkówki Kadetek – Kalisz, kwiecień 2007,
• Juwenalia UAM – Poznań, maj 2007,
• Powiatowe Święto Strażaka – Kiszewo, czerwiec 2007,
• Dni Grodziska – Grodzisk Wlkp., czerwiec 2007,
• impreza firmy GUMA Wicherek – Oborniki, czerwiec 2007,
• impreza firmy ARMAR – Oborniki, sierpień 2007,
• Dzień Dziecka – Oborniki, czerwiec 2008,
• Mistrzostwa Polski Quadów – Oborniki, czerwiec 2008,
• „Come to help” – impreza charytatywna – Poznań, lipiec 2008,
• impreza firmy ARMAR – Oborniki, sierpień 2008,
• Otwarcie Sezonu Piłki Ręcznej – Oborniki, wrzesień 2008,
• Premiera Prezentacji Osiągnięć Młodych Talentów 2008 – Maniewo, wrzesień 2008,
• Premiera Prezentacji Osiągnięć Młodych Talentów 2008 – Oborniki, październik 2008,
• Gwiazdkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodziczek – Oborniki, listopad 2008,
• XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Oborniki, styczeń 2009,
• impreza organizowana przez P.Gronostaja – Oborniki, styczeń 2009,
• „Dzień Mężczyzny” w Urzędzie Miejskim – Oborniki, marzec 2009,
• koncert charytatywny Stowarzyszenia „Przyjaciel” – Oborniki, kwiecień 2009,
• Turniej Bokserski GRAND PRIX 2009 – Poznań, maj 2009,
• 60-lecie Liceum Ogólnokształcącego – Oborniki, czerwiec 2009,
• TVP3 „Studio Poznań” – Poznań, czerwiec 2009,
• Street & Dance 2009 – Oborniki, lipiec 2009,
• Turniej o Puchar Prezesa Sparty – Oborniki, sierpień 2009,
• Wybory Miss Ziemi Obornickiej 2009 – Oborniki, wrzesień 2009,
• Uroczyste Otwarcie Kompleksu Sportowo-rekreacyjnego – Oborniki, październik 2009,
• Wieczór Boksu Amatorskiego 2009 – Poznań, grudzień 2009,
• Międzynarodowa Bundesliga Bokserska – Poznań, styczeń 2010,
• precasting „Mam Talent”- Poznań, kwiecień 2011,
• casting „Mam Talent” – Wrocław, czerwiec 2011,
• Dni Obornik – Oborniki, czerwiec 2011,
• Dni Obornik – Oborniki, czerwiec 2012,
• Street&Dance – Oborniki, kwiecień 2013,
• Dni Obornik – Oborniki, czerwiec 2013,
• Street&Dance – Oborniki, sierpień 2013,
• Ogólnopolski Dzień Dawcy dla Kacperka i innych” – Oborniki, październik 2013,
• Bieg Niepodległości – Oborniki, listopad 2013,
charytatywny koncert hip hopowy dla Olka Spadło - Oborniki (OOK), grudzień 2013,
• Street&Dance – Oborniki, kwiecień 2014,
• nagranie dla Fotocooltura Festiwal – Oborniki, maj 2014,
• Dni Obornik – Oborniki, czerwiec 2014.

 

 

 

Instruktor tańca Ilona Tadla ma na swoim koncie także:

Jako organizatorka:
- współorganizatorka akcji charytatywnej „Świąteczne zdjęcie twojego dziecka z pomocą
dla Olka” – grudzień 2013, Oborniki.
- charytatywny „Maraton Fitness dla Zuzanny Dukarskiej” – marzec 2014, Oborniki.

 

Jako twórczyni choreografii, trener, reprezentantka szkoły:

• I miejsce w kategorii grupa 3 osobowa na Mistrzostwach Powiatu w Aerobiku – Oborniki 2004,
• III miejsce w kategorii grupa do 10 osób Aerobik na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2005,
• III miejsce w kategorii grupa do 10 osób Hip Hop na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2005,
• IV miejsce w kategorii grupa do 10 osób Hip Hop na Otwartych Mistrzostwach Polski w Show Dance – Swarzędz 2006,
• III miejsce w kategorii do 10 osób Aerobik na Mistrzostwach Powiatu Obornickiego w Aerobiku Grupowym – Oborniki 2006,

• projekt z NovacDj – Passion Spray – od maja 2006 roku
- Klub Trójka Września,
- Zeppelin Hall Poznań,
- Terytorium Poznań,
- Postali Poznań,

• choreografia aerobikowa dla Gimnazjum nr 3 w Obornikach
oraz trenowanie grupy – Oborniki, styczeń 2007
- III miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu powiatowym,
- III miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu wojewódzkim,

• choreografia aerobikowa dla Liceum Ogólnokształcącego
w Obornikach oraz trenowanie grupy – Oborniki, styczeń 2007,
- III miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu powiatowym,
- II miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu wojewódzkim,

• choreografia do utworu „Conquest of paradise” na prośbę
Krzysztofa Warguły – Obornicka Orkiestra Dęta – Oborniki,
luty 2007,

• choreografia aerobikowa dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach
oraz trenowanie grupy – Oborniki, marzec 2009,
- II miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu powiatowym,
- III miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu rejonowym,

• choreografia do projektu Krzysztofa Warguły –
Obornicka Orkiestra Dęta – Oborniki, kwiecień 2009,

• choreografie do utworów „Jesteś szalona”, „Parasolki”,
„Niedziela będzie dla nas” dla Liceum Ogólnokształcącego
na 60-lecie LO – Oborniki, 6 czerwiec 2009,

• pokaz aerobikowy wraz z uczennicami na 50-leciu
Szkoły Podstawowej nr 2 – Oborniki, 1-2 wrzesień 2009.

 

 

Dni Obornik 2017

45 Zdjęcia

WOŚP 2017

5 Zdjęcia

Wigilia 2016

85 Zdjęcia

Dni Obornik 2016

9 Zdjęcia

Dni Obornik 2015

65 Zdjęcia

WOŚP 2015

179 Zdjęcia

Dni Obornik 2014

278 Zdjęcia

Fotocooltura 2014

9 Zdjęcia

WOŚP 2014

119 Zdjęcia

Wigilia 2013

32 Zdjęcia

Dni Obornik 2013

122 Zdjęcia

WOŚP 2013

44 Zdjęcia

Wigilia 2012

16 Zdjęcia

IFA Berlin 2012

14 Zdjęcia

Dni Obornik 2012

34 Zdjęcia

Street&Dance 2012

28 Zdjęcia

Wigilia 2011

92 Zdjęcia

Sesja SB 8.2011

16 Zdjęcia

STUDIO

6 Zdjęcia

Ilona Tadla

7 Zdjęcia

Weronika Rakoczy

5 Zdjęcia

NEWS

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia ...

Grupy początkujące!

Dołacz do nas z początkiem roku 2018! ...

CatClan Dance Show 2018

Już 22 kwietnia wielkie show!!! ...

kalendarz


« Listopad 2018 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1* NIECZYNNE all day
2* NIECZYNNE all day
3 4
5 6 7 8 9 10 11
12* NIECZYNNE all day
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku