ODDZIAŁ „BAJECZKA”

6

HIP HOP DLA PRZEDSZKOLAKÓW!
Zajęcia dodatkowe prowadzone w Przedszkolu nr 1
BAJECZKA (ul. Droga Leśna 29, Oborniki).

Grupy podzielone pod kątem wiekowym. Lekcje są przeprowadzane w formie zabawy
tanecznej przy muzyce. Dzieci uczą się nowych ruchów, gestów, pozycji gimnastycznych.
Zajęcia poprawiają sprawność fizyczną, kształtują cechy motoryczne takie jak skoczność,
koordynację ruchowo-przestrzenną, gibkość. Rozwijają fantazję uczestników, którzy
wspaniale się przy tym bawią.

 

 

GRUPY POCZĄTKUJĄCE PRZEDSZKOLNE:

- zajęcia 30-minutowe 1 raz w tygodniu,

CENNIK:

35,00 zł. - stała opłata miesięczna płatna z góry do 10-16-tego danego miesiąca,

90,00 zł. - opłata kwartalna płatna z góry do 10-16-tego pierwszego miesiąca. 

 

* W przypadku uczestnictwa dziecka w lekcjach tańca w Przedszkolu BAJECZKA
oraz w studiu CatClan
 przysługuje rabat -10,00 zł. na zajęcia w studiu (stała opłata
miesięczna w studiu wynosi: Daisy Team 40,00 zł., Lil Babies 50,00 zł.).
* W przypadku uczestnictwa rodzeństwa przysługuje rabat -10,00 na drugie dziecko. 

 

ZAJĘCIA RUSZAJĄ OD PAŹDZIERNIKA!!! 

 

 

 

PUCHATKI:

1. Gabriela Wachowska
2. Zuzanna Pawlik
3. Hanna Daszkiewicz
4. Maja Koczorowska
5. Aleksandra Stachowiak
6. Matylda Skowrońska

 

KRASNALE:

1. Małgorzata Kaczmarek
2. Gabriela Nowak
3. Antonina Fojt
4. Julia Wawrzyniak
5. Lena Majkowska
6. Gabriela Przymusińska
7. Nadia Nowak
8. Julia Pilarska
9. Nikodem Polcyn
10. Paulina Duda
11. Zofia Fleiszerowicz
12. Lena Muszyńska

 

PINOKIO:

1. Michał Filipiak
2. Marta Blimel
3. Marika Janas
4. Michalina Bartecka
5. Oliwia Klocek
6. Mateusz Szelest
7. Lena Osak
8. Aurelia Sobczak
9. Kornelia Faron
10. Hania Kowalska
11. Amelia Cichoń
12. Nina Wojtczak
13. Nicole Tomaszewska
14. Lena Rybarczyk
15. Jakub Rysmanowski 

 

ZAJĄCE:

1. Zuzanna Markowska
2. Szymon Markowski
3. Zuzanna Kalupa
4. Paweł Bąkowski
5. Alicja Nawrot
6. Gabriela Jarzębowska
7. Anna Dąbrowska
8. Wiktoria Stachowiak
9. Gabriela Linka
10. Zuzanna Koralewska
11. Kalina Staszak
12. Nadia Pilarczyk
13. Nikola Soćko
14. Antonina Siejakowska
15. Oliviya Saverina
16. Patrycja Szuba
17. Adam Sarowski
18. Antoni Kaczmarek
 

 

GUMISIE: 

1. Nadia Fabjańska
2. Maria Kulpa
3. Zuzanna Filoda 

 

SMERFY:

1. Maja Maćkowiak
2. Gabriela Mikołajczak-Siwek
3. Nicolas Mamet
4. Nikola Fabjańska
5. Aleksy Rysmanowski
6. Wiktoria Smela
7. Cyprian Zalaszewski
8. Zuzanna Paczyńska
9. Dorota Chmiel
10. Nadia Słaba
11. Kacper Pagel
12. Gabriela Jeżyk
13. Wiktoria Wnęk
14. Maciej Pisarek 

 

 

Zapraszamy do zapisów :)

 

NEWS

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia ...

Grupy początkujące!

Dołacz do nas z początkiem roku 2018! ...

CatClan Dance Show 2018

Już 22 kwietnia wielkie show!!! ...

kalendarz


« Listopad 2018 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1* NIECZYNNE all day
2* NIECZYNNE all day
3 4
5 6 7 8 9 10 11
12* NIECZYNNE all day
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku