Groove Attack

GA

Grupa pokazowa Groove Attack:
Poziom zaawansowania: zaawansowany.
Przedział wiekowy: 14-15 lat (roczniki 2004-2003)
Czas zajęć: 60 minut.
Ilość zajęć w tygodniu: 1.
Koszt: 85,00 zł./miesiąc (w tym grupa The Cats)

                                             Instruktorzy: Klaudia Koralewska

 

Grupa zaawansowana, która poznaje taniec od każdej możliwej strony. Teoretycznej, praktycznej, improwizacyjnej, twórczej. Na tych zajęciach rozwój to słowo klucz, próbujemy wydobyć z tancerzy samodzielność, kreatywność, precyzję, ale zachęcić ich też do poszukiwań – swojej tanecznej osobowości, motoryki najbardziej odpowiadającej ciału. Do bycia sobą w tańcu! A to bardzo trudne zadanie. Członkowie Groove Attack prezentują owoce tych eksperymentów, podczas zawodów, eventów, pokazów tanecznych. W tej grupie oprócz umiejętności, wzrasta pewność siebie, otwartość i miłość do ruchu

 

 

Groove Attack:

1. Klaudia Raich
2. Zuzanna Sawicka
3. Martyna Gramza
4. Maja Cebulska
5. Malwina Gorzelańczyk
6. Monika Okupniak
7. Emilia Piotrowska 

 


 

 

Osiągnięcia:

• III formacja hip hop do 15 lat, „Dance Tribute” – Bydgoszcz 2012,
• Klaudia Raich – I solo hip hop do 12 lat, Otwarte Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• III formacja hip hop 9-12 lat, Otwarte Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Sawicka - II miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Maja Cebulska - I miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Maja Cebulska - III miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich – I solo hip hop do 12 lat, „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Maja Cebulska – II solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – II solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – I solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Maja Cebulska – III solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Zuzanna Sawicka – IV solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – III miejsce hip hop solo do 11 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• III formacja inne formy tańca nowoczesnego do 11 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Monika Okupniak - II miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Klaudia Raich - III miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Zuzanna Sawicka - II miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Emilia Piotrowska - III miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Emilia Piotrowska - IV miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• II formacja dancehall, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich – NAGRODA SPECJALNA, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce hip hop formacja do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• II miejsce formacja hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• VI miejsce formacja hip hop do 11 lat, Otwarty Puchar Polski w Tańcu Hip Hop, Inowrocław 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Malwina Gorzelańczyk – III miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - IV miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• III miejsce formacja showcase, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Emilia Piotrowska - IV miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• II miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - III miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Zuzanna Sawicka - IV miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• I miejsce formacja hip hop showcase do lat 15, Urban Style 2, Poznań 2014,
• II miejsce Hip Hop Fusion Formacje Showcase 7-12 lat, Poznań Moves, Poznań 2014,
• Klaudia Raich i Malwina Gorzelańczyk – przejście do drugiego etapu 1 vs 1 dancehall (12 solistów z 49), Dancehall International, Poznań 2014,
• Klaudia Raich i Martyna Gramza – przejście do drugiego etapu 2 vs 2 (6 duetów z 12), Dancehall International, Poznań 2014,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – II miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Martyna Gramza – III miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich – I miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Martyna Gramza – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Malwina Gorzelańczyk – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Maja Cebulska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Monika Okupniak – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich i Martyna Gramza – I miejsce duet inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich - GRAND PRIX za osobowość sceniczną, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Gramza -  II miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka -  III miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Emilia Piotrowska -  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka -  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Gramza -  IV miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• I miejsce  mini formacja hip hop 9-11 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Klaudia Raich – półfinałowa ósemka  solo dancehall (95 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• Klaudia Raich&Martyna Gramza - III miejsce duet dancehall (28 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• V miejsce formacja dancehall (32 grupy), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• I miejsce formacja dancehall 12-15 lat (7 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• II miejsce Hip Hop Fusion Formacja do 12 lat, Poznań Moves Poznań 2015,
• Klaudia Raich – III miesjce solo dancehall do 16 lat (23 solistki), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• II miesce formacja dancehall do 16 lat (6 ekip), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 14 lat (25 startujących, tytuł obroniony po raz czwarty), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Martyna Gramza - IV miejsce solo dancehall do 14 lat (25 startujących), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Small Cats – V miejsce formacja dancehall (26 ekip bez podziału wiekowego), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Klaudia Raich – II miejsce solo hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (50 solistów),
• Klaudia Raich – WYRÓŻNIENIE za Indywidualność Taneczną, Grand Prix Polski Dance, Września 2015,
• III miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015  (7 formacji),
• III miejsce formacja hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (10 formacji),
• II miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (3 mini formacje),
• Martyna Gramza -  I miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Klaudia Raich -  II miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Zuzanna Sawicka –  III miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Malwina Gorzelańczyk –  IV miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Gramza -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Malwina Gorzelańczyk –  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Klaudia Raich –  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• V miejsce mini formacja hip hop, 12- 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (13 grup),
• V miejsce mini formacja hip hop, 12- 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (13 grup),
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (35 solistów),
• Malwina Gorzelańczyk – II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (35 solistów),
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (4 grup),
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Klaudia Raich – II miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• VI miejsce formacja hip hop 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• I miejsce mini formacja dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• IV miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Martyna Gramza – I miejsce Solo Hip Hop 12-15 lat (18 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• Klaudia Raich – II miejsce Solo Hip Hop 12-15 lat (18 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• I miejsce Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• IV miejsce Mini Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• V miejsce Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (18 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Martyna Gramza - II miejsce solo do 15 lat (42 solistów), Dancehall or Die Poznań 2017,
• III miejsce formacja 12-16 lat (11 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• I miejsce formacja do 15 lat (15 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• Martyna Gramza – III miejscesolo do 15 lat (28 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• V miejsce formacja Master Choreo powyżej 12 lat (17 ekip), Dancehall Master World Poznań 2017,
• Zuzanna Sawicka –  I miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Klaudia Raich -  II miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Martyna Gramza –  III miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Malwina Gorzelańczyk –  IV miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Zuzanna Sawicka & Maja Cebulska –  I miejsce Dancehall Duo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Malwina Gorzelańczyk & Emilia Piotrowska -  II miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• I miejsce formacja dancehall 12-15 lat (10 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Zuza Sawicka -  II miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Martyna Gramza-  III miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Klaudia Raich -  IV miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat (14 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Martyna Gramza -  III miejsce solo dancehall do 15 lat (71 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Klaudia Raich & Martyna Gramza -  I miejsce duet dancehall do 15 lat (25 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Zuza Sawicka & Maja Cebulska -  II miejsce duet dancehall do 15 lat (25 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018.

NEWS

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia ...

Grupy początkujące!

Dołacz do nas z początkiem roku 2018! ...

CatClan Dance Show 2018

Już 22 kwietnia wielkie show!!! ...

kalendarz


« Listopad 2018 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1* NIECZYNNE all day
2* NIECZYNNE all day
3 4
5 6 7 8 9 10 11
12* NIECZYNNE all day
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku