LISTY 2019/2020

CAT_DANCE_230

Przedstawiamy listy poszczególnych grup oraz ich instruktorów! :) Wrzesień będzie miesiącem „testowym”, co oznacza, że składy ekip mogą się jeszcze nieco zmienić. O przydziale do danej formacji decyduje instruktor, biorący pod uwagę poziom umiejętności tancerza oraz wiek tancerza. W przypadku  nieobecności w pierwszym tygodniu zajęć, osoba zostaje skreślona z listy.

 

⚡️ GRUPY POCZĄTKUJĄCE ⚡️

 

DAISY TEAM (3-5 lat, 2016-2014)

instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak

1. Nella Ratajczak

2. Hanna Bednarek

3. Antonina Walkowiak

4. Antonina Kluk

5. Zofia Orlik

6. Pola Przybył

7. Emilia Stachowiak

8. Hanna Nowicka

9. Antonina Noske

10. Lena Karbowska

11. Julia Nowak

12. Oliwia Bałasz

13. Lena Tatarek

14. Julia Przesławska

15. Zuzanna Przesławska

16. Kornelia Wiśniewska

17. Aleksandra Dzikiewicz

18. Valeriia Zinchenko

19. Gabriela Zachciał

20. Zuzanna Dąbrowska

21. Anna Lavoryk

22. Małgorzata Morze

23. Katarzyna Morze

24. Hanna Łukowska

25. Patrycja Tyma

26. Anatola Kubowicz

 

KIDDO CREW (6-8 lat, 2013-2011)

instruktor: Weroniki Pokorzyńska

1. Nadia Niemier

2. Tatiana Kropidłowska

3. Tamara Kropidłowska

4. Gabriela Piasecka

5. Olga Modlisz

6. Wiktoria Dachtera

7. Nikola Sudzik

8. Adam Kubat

9. Lena Muszyńska

10. Karolina Bukowska

11. Emilia Konosowa

12. Lena Koszela

13. Zuzanna Paterka

14. Rozalia Chromczak

15. Julia Ciesielska

16. Martyna Frąckowiak

17. Maja Wasińska

18. Lena Kołodziej

19. Nikola Hudzińska

20. Gabriela Jeżyk

21. Lena Balcerzak22. Lena Łech

23. Nadia Schaumkessel

24. Emilia Jędrzejak

25. Aleks Wachoński

26. Inga Juskowiak

27. Lena Janiszewska

28. Hanna Klopsteg

29. Katarzyna Piosik

 

 

MOTION WAVE (9-12 lat, 2010-2007)

instruktor: Aleksandra Nawrot

1. Wiktoria Balcerzak

2. Alicja Stencel

3. Patrycja Drewicz

4. Antonina Siejakowska

5.  Oliwia Karbowska

6. Zosia Disterheft

7. Emilia Konieczna

8. Zuzanna Błajek

9. Michalina Stachowiak

10. Anna Smolarek

11. Paulina Czepczor

12. Milena Talarek

13. Marta Liczak

14. Maja Kwarcińska

15. Estera Nowak

16. Maria Kulpa

17. Gabriala Bukowska

18. Olga Musielska

19. Maria Hałasa

 

 

ABOUT US (13-19 lat, 2006-2000)

instruktor: Aleksandra Nawrot

1. Julia Szymańska

2. Alicja Wiśniewska

3. Natalia Borysiewicz

4. Gabriela Januszak

5. Marta Dejnak

6. Oliwia Komorowska

7. Wiktoria Bączkowska

8. Nicole Wicherek

9. Wiktoria Pilarska

10. Weronika Linka

11. Patrycja Kalicka

12. Alicja Górowska

13. Gabriela Haraj

14. Julia Łukaszewska

15. Julia Szymczyk

16. Justyna Bączkowska

17. Zofia Wolna

18. Weronika Zjawińska

 

 

 

⚡️ GRUPY ŚREDNIO ZAAWANSOWANE ⚡️

 

HAPPY FLOW (8-10 lat, 2011-2009)

instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Aleksandra Nawrot

1. Marika Janas

2. Julia Pytel

3. Nadia Pilarczyk

4. Liliana Filipiak

5. Martyna Cichacka

6. Gabriela Jarzębowska

7. Magdalena Kowalska

8. Gabriela Linka

9. Martyna Jęczmionka

10. Kaja Kośmicka

11. Dominika Dukat

12. Antonina Nowaczyńska

13. Marcjanna Rabenda

14. Michalina Jażdzewska

15. Wiktoria Boruszak

16. Lena Bugajska

17. Karolina Skowrońska

18. Aleksandra Piosik

 

 

SAYSO CREW 1 (10-13 lat, 2009-2006)

instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Zuzanna Szeliga

1. Alicja Wawrzyniak

2. Pamela Cieślak

3. Joanna Widlarz

4. Nikola Molińska

5. Gabriela Tecław

6. Lena Szrama

7. Gabriela Morka

8. Patrycja Karolczak

 

 

SAYSO CREW 2 (10-13 lat, 2009-2006)

instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Aleksandra Nawrot

1. Karina Nawrocka

2. Wiktoria Rogalska

3. Gabriela Woźniak

4. Aleksandra Świderska

5. Wiktoria Kwaśniewska

6. Amelia Rabenda

7. Oliwia Bukowska

8. Nikola Horna

9. Natalia Paterka

10. Maja Foetke

11. Wiktoria Rainka

12. Maja Gruszewska

 

 

⚡️ GRUPY ZAAWANSOWANE ⚡️

 

THE CATS (14-16 lat, 2005-2003)

instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Zuzanna Szeliga

1. Maja Cebulska

2. Klaudia Raich

3. Emilia Piotrowska

4. Zuzanna Sawicka

5. Malwina Gorzelańczyk

6. Martyna Gramza

7. Amelia Zbierska

8. Sandra Kozłowska

9. Jagoda Grala

10. Dominika Wieczorek

11. Agnieszka Chwalisz

12. Zofia Szram

13. Zofia Paziewska

14. Gabriela Szymańsk

 

 

OVA DWEET (15-18 lat, 2004-2001)

instruktor: Ilona Tadla-Ratajczak, Zuzanna Szeliga

1. Bogumiła Staniszewska

2. Alicja Jędrzejczak

3. Julia Zwierzchowska

4. Zuzanna Danielczyk

5. Martyna Tadla

6. Marta Brączkowska

7. Wiktoria Golon

NEWS

Grupy początkujące!

Dołacz do nas z początkiem nowego sezonu! ...

SEZON 2019/2020

Widzimy się już 2 września! ...

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia z Iloną i Weroniką ...

kalendarz


« Październik 2019 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11* Kolanko bez Limitku (Gdańsk) all day
12* Kolanko bez Limitku (Gdańsk) all day
13* Kolanko bez Limitku (Gdańsk) all day
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26* Move Dem Up Gdynia all day
27
28 29 30 31      
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku