Fitness

Fitness

 

 

 

 

 

Oferowane formy:

 

FLY STEP - zajęcia choreograficzne na platformie STEP, odbywające się przy muzyce. Idealny wybór dla fanów zajęć na podwyższeniu, ponieważ FLY STEP to prawdziwe latanie . Dynamiczna, taneczna i bardzo przestrzenna choreografia, różnorodne zastosowanie stepu, wysoka intensywność i niezapomniane wrażenia. Gotowi !? Intensywność: wysoka. Poziom trudności: wysoki. Czas trwania: 60 min.

 

STEP CHOREO - intensywny trening z wykorzystaniem platformy step, bazujący na ćwiczeniach i krokach, zawartych w etiudzie choreograficznej . Podczas zajęć wzmacniane są dolne partie ciała, rozwija się koordynacja ruchowa, a tkanka tłuszczowa ulega procesowi spalania. Intensywność: wysoka. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 60 min.

 

ATAK BRZUCH UDA POŚLADKI- jedyna słuszna droga do wymarzonego kształtu talii, płaskiego, silnego brzucha, stalowych ud i pośladków! To zajęcia kształtujące, wzmacniające i hartujące wszystkie mięśnie brzucha, ud i pośladków. Pomogą Wam wzmocnią Wasz gorset mięśniowy, tym samym dbając o zdrowie ciała i odciążając kręgosłup! Silne mieśnie to podstawa, więc do ataku !!! Intensywność: średnia. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 60 min.

 

BODY WORKOUT – trening ogólnorozwojowy, siłowy. Na tych zajęciach kształtowane są wszystkie grupy mięśniowe! Całe ciało pracuje bardzo intensywnie, ale dzięki temu jest równomiernie rozwijane, kształtowane i wzmacniane. BODY WORKOUT to rewelacyjne rozwiązanie, zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę Fitness, jak i dla osób, które chcą poprawić swoją siłę, sprawność i kondycję jeszcze bardziej! Podczas zajęć wykorzystywane są akcesoria pomocnicze, takie jak platformy step, gumy, hantle, kettle. Intensywność: średnia. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 50 min.

 

DANCEHALL - zajęcia choreograficzne z zakresu jamajskiego stylu tańca, jakim jest dancehall. Świetny wybór dla kobiet, które chcą odetchnąc od zgiełku codzienności i wejść w wyjątkowy, gorący klimat jednego z cudownych tańców karaibskich. Podczas treningów uczymy się prostej choreografii, budowanej na krokach już znanych kursantkom, jak i całkowicie nowych. Tańcząc, aktywujemy całe ciało, w szczególności mieśnie brzucha i ud. Kręcąc biodrami i korpusem zyskujemy większą gibkość oraz kontrolę nad naszym ciałem. Zapraszamy na wyjątkowe kobiece zajęcia!!! Intensywność: średnia/wysoka. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 60 min. ZAJĘCIA ZAWIESZONE.

 

NOWOŚĆ!!! STRETCHING ZAJĘCIA ZAWIESZONE.

 

Informujemy, że od wrzenia 2017 na zajęcia fitness obowiązują wcześniejsze zapisy.
W dniu wybranych zajęć do godziny 13 wystarczy wysłać sms pod numer 508-830-626
o treści „FITNESS + wybrana godzina treningu” (np. FITNESS 19:35 i 20:40).
Do godziny 15 otrzymacie smsa zwrotnego z informacją czy uzbierała się  grupa :)

 

 

Dostępny sprzęt fitness:

- stepy z regulacją wysokości (3 poziomy),
- hantle (0,5 kg, 0,75 kg, 1 kg, 2 kg),
- gumy (opór: zielona 2,1 kg, niebieska 2,6 kg, czarna 3,3 kg),
- maty,
- kettleball (6 kg),
- paski do jogi,
- piłka.

 

 

NEWS

Grupy początkujące!

Dołacz do nas z początkiem nowego sezonu! ...

SEZON 2019/2020

Widzimy się już 2 września! ...

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia z Iloną i Weroniką ...

kalendarz


« Wrzesień 2019 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
            1
2* START NOWEGO SEZONU!!! 15:30
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28* Wiszka (studio CatClan) all day
29
30            
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku