Fitness

CAT CLAN FITNESS DSC01802

 

 

 

 

Od nowego sezonu 2020/2021 zapraszamy na 90-minutowe treningi fitness, które będą odbywały się trzy razy w tygodniu. Od połowy września w grafiku pojawią się również zajęcia 60-minutowe, w tym NOWOŚĆ – WZMACNIANIE 50+

 

 

 

Oferowane formy:

MOCNE UDA&POŚLADKI- marzysz o smukłych udach, krągłych pośladkach, chcesz się pozbyć uporczywego cellulitu?! Te zajęcia są dydykokwane właśnine dla Ciebie! To trening kształtujący, wzmacniający i hartujący wszystkie mięśnie ud i pośladków. Silne mieśnie to podstawa, więc do ataku !!! Podczas zajęć wykorzystywane są akcesoria pomocnicze, takie jak platformy step, gumy, hantle, kettle, sztangi. Intensywność: średnia/wysoka. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 90 min.

 

STALOWY BRZUCH - jedyna słuszna droga do wymarzonego kształtu talii, płaskiego i silnego brzucha. To zajęcia kształtująco-wzmacniające  wszystkie partie mięśni brzucha. Pomogą Wam wzmocnią Wasz gorset mięśniowy, tym samym dbając o zdrowie ciała i odciążając kręgosłup! Podczas zajęć wykorzystywane są akcesoria pomocnicze, takie jak platformy step, gumy, hantle, kettle. Intensywność: średnia/wysoka. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 90 min.

 

TOTAL BODY WORKOUT - trening obwodowy ogólnorozwojowy, siłowy. Na tych zajęciach kształtowane są wszystkie grupy mięśniowe! Całe ciało pracuje bardzo intensywnie, ale dzięki temu jest równomiernie rozwijane, kształtowane i wzmacniane. TOTAL BODY WORKOUT to rewelacyjne rozwiązanie, zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę Fitness, jak i dla osób, które chcą poprawić swoją siłę, sprawność i kondycję jeszcze bardziej! Podczas zajęć wykorzystywane są akcesoria pomocnicze, takie jak platformy step, gumy, hantle, kettle, sztangi, piłki. Intensywność: średnia/wysoka. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 90 min.

 

STEP CHOREO - intensywny trening z wykorzystaniem platformy step, bazujący na ćwiczeniach i krokach, zawartych w etiudzie choreograficznej . Podczas zajęć wzmacniane są dolne partie ciała, rozwija się koordynacja ruchowa, a tkanka tłuszczowa ulega procesowi spalania. Intensywność: wysoka. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 60 min.

 

WZMACNIANIE 50+ - zajęcia ogólnorozwojowe skierowane dla osób po 50 roku życia. Trening kształtująco-rozciągający wszystkie grupy mięśniowe od ramion przez brzuch, plecy, uda i pośladki. Uczestnictwo w spotkaniach pomoże Wam wzmocnić i uelastycznić gorset mięśniowy, co wpłynie na poprawę zdrowia, samop0oczucia oraz podniesie komfort życia! Silne, sprężyste mieśnie to podstawa szczęśliwego życia!!! Zestawy ćwiczeń dostosowane do możliwości i potrzeb kursantów. Intensywność: średnia. Poziom trudności: niski/średni. Czas trwania: 60 min.

 

DANCEHALL - zajęcia choreograficzne z zakresu jamajskiego stylu tańca, jakim jest dancehall. Świetny wybór dla kobiet, które chcą odetchnąc od zgiełku codzienności i wejść w wyjątkowy, gorący klimat jednego z cudownych tańców karaibskich. Podczas treningów uczymy się prostej choreografii, budowanej na krokach już znanych kursantkom, jak i całkowicie nowych. Tańcząc, aktywujemy całe ciało, w szczególności mieśnie brzucha i ud. Kręcąc biodrami i korpusem zyskujemy większą gibkość oraz kontrolę nad naszym ciałem. Zapraszamy na wyjątkowe kobiece zajęcia!!! Intensywność: średnia/wysoka. Poziom trudności: średni. Czas trwania: 60 min.

 

 

 

ZAPISY:

Informujemy, iż na zajęcia fitness obowiązują wcześniejsze zapisy.
W dniu wybranych zajęć do godziny 13 wystarczy wysłać sms pod numer 508-830-626
o treści „FITNESS + wybrana godzina treningu” (np. FITNESS 19:35 i 20:40).
Do godziny 15 otrzymacie smsa zwrotnego z informacją czy uzbierała się  grupa :)

 

 

Dostępny sprzęt fitness:

- stepy z regulacją wysokości (3 poziomy),
- hantle (0,5 kg, 0,75 kg, 1 kg, 2 kg),
- taśmy Flat Band (opór: zielona 2,1 kg, niebieska 2,6 kg, czarna 3,3 kg),
- gumy Mini Band (5 oporów),
- maty,
- kettleball (6 kg),
- paski do jogi,
- sztangi,
- piłka.

 

 

NEWS

SEZON 2022/2023

Plan obowiązuje od 5 września! ...

Dni Otwarte już 1 września!

Przyjdź i sprawdź nasze zajęcia za free! ...

Castingi do grup zaawansowanych!

2 września i Ty możesz spróbować swoich sił! ...

kalendarz


« Grudzień 2023 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku