The Cats

TC

Grupa pokazowa The Cats:
Poziom zaawansowania: zaawansowany.
Przedział wiekowy: 13-15 lat (roczniki 2005-2003).
Czas zajęć: 120 minut.
Ilość zajęć w tygodniu: 2.
Koszt: 80,00 zł./miesiąc.

                                             Instruktorzy: Klaudia Koralewska, Zuzanna Szeliga.

 

The Cats – zaawansowana grupa taneczna, która w 2017 roku ewoluowała z średniozaawansowanej ekipy SMALL CATS. Podczas całego sezonu, członkowie grupy rozwijają się tanecznie i twórczo, dzięki pobudzającym wyobraźnie ćwiczeniom, improwizacjom, zadaniom choreograficznym. Oprócz ciągłego wzrostu umiejętności ruchowych, w dwóch wiodących stylach – hip hopie oraz dancehallu, grupa ta mierzy się także z podstawami takich odmian, jak taniec współczesny, klasyczny, jazzowy. Od roku 2017 grupa wybrała styl tańca, który jest bliższy ich sercu – dancehall. Zajęcia The Cats, to praca nad świadomością własnego ciała, odkrywanie swojej tanecznej tożsamości, budowanie świadomości przestrzenno – ruchowej, poprawa koordynacji, elastyczności oraz ciągłe poszukiwanie granic akrobatyczno – gimnastycznych. Tutaj uczniowie starają się , nie tylko, nauczyć tańczyć, ale także ZROZUMIEĆ TANIEC. Poznają liczne nazwy kroków, ich genezę, wykonanie i wariacje. Członkowie tej grupy, wielokrotnie stają na scenie, by pokazać się od najlepszej strony, zarówno na turniejach, jak i podczas pokazów.

 

 

The Cats:

1. Maja Cebulska
2. Klaudia Raich
3. Emilia Piotrowska
4. Zuzanna Sawicka
5. Malwina Gorzelańczyk
6. Martyna Gramza
7. Amelia Zbierska
8. Monika Okupniak
9. Jagoda Grala
10. Dominika Wieczorek
11. Agnieszka Chwalisz
12. Zofia Szram
13. Julia Jopp
14. Gabriela Szymańska
15. Sandra Kozłowska
16. Zofia Paziewska

 

 

 

Osiągnięcia:

• III formacja hip hop do 15 lat, „Dance Tribute” – Bydgoszcz 2012,
• Klaudia Raich – I solo hip hop do 12 lat, Otwarte Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• III formacja hip hop 9-12 lat, Otwarte Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Natalia Reich – III miejsce solo hip hop do 11 lat SC , Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Hanna Urbaniak - III miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Maja Cebulska - I miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Sawicka - II miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Maja Cebulska - III miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Jagoda Grala - II miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich – I solo hip hop do 12 lat, „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Maja Cebulska – II solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Amelia Zbierska – III solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – II solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Maja Cebulska – III solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Amelia Zbierska – IV solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – I solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Zuzanna Sawicka – IV solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – III miejsce hip hop solo do 11 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• III formacja inne formy tańca nowoczesnego do 11 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Amelia Zbierska - I miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Monika Okupniak - II miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Klaudia Raich - III miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Zuzanna Sawicka - II miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Emilia Piotrowska - III miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Emilia Piotrowska - IV miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• II formacja dancehall, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich – NAGRODA SPECJALNA, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce hip hop formacja do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• II miejsce formacja hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• Amelia Zbierska – IV miejsce solo hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• VI miejsce formacja hip hop do 11 lat, Otwarty Puchar Polski w Tańcu Hip Hop, Inowrocław 2014,
• Amelia Zbierska – III miejsce solo dancehall do lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Izabella Cybulska - II miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Malwina Gorzelańczyk – III miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - IV miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• III miejsce formacja showcase, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Izabela Cybulska – II miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Amelia Zbierska  - IV miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Izabela Cybulska - III miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Emilia Piotrowska - IV miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• II miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - III miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Zuzanna Sawicka - IV miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• I miejsce formacja hip hop showcase do lat 15, Urban Style 2, Poznań 2014,
• II miejsce Hip Hop Fusion Formacje Showcase 7-12 lat, Poznań Moves, Poznań 2014,
• Klaudia Raich i Malwina Gorzelańczyk – przejście do drugiego etapu 1 vs 1 dancehall (12 solistów z 49), Dancehall International, Poznań 2014,
• Klaudia Raich i Martyna Gramza – przejście do drugiego etapu 2 vs 2 (6 duetów z 12), Dancehall International, Poznań 2014,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – II miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Martyna Gramza – III miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Izabela Cybulska – V miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Amelia Zbierska – VI miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich – I miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Martyna Gramza – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Amelia Zbierska – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Malwina Gorzelańczyk – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Maja Cebulska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Monika Okupniak – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Izabela Cybulska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Ula Paterska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Jagoda Grala – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich i Martyna Gramza – I miejsce duet inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich - GRAND PRIX za osobowość sceniczną, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Gramza -  II miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka -  III miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Emilia Piotrowska -  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka -  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Gramza -  IV miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Sandra Kozłowska – III miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• I miejsce  mini formacja hip hop 9-11 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Klaudia Raich – półfinałowa ósemka  solo dancehall (95 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• Klaudia Raich&Martyna Gramza - III miejsce duet dancehall (28 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• V miejsce formacja dancehall (32 grupy), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• I miejsce formacja dancehall 12-15 lat (7 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• II miejsce Hip Hop Fusion Formacja do 12 lat, Poznań Moves Poznań 2015,
• Klaudia Raich – III miesjce solo dancehall do 16 lat (23 solistki), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• II miesce formacja dancehall do 16 lat (6 ekip), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 14 lat (25 startujących, tytuł obroniony po raz czwarty), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Martyna Gramza - IV miejsce solo dancehall do 14 lat (25 startujących), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Small Cats – V miejsce formacja dancehall (26 ekip bez podziału wiekowego), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Klaudia Raich – II miejsce solo hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (50 solistów),
• Klaudia Raich – WYRÓŻNIENIE za Indywidualność Taneczną, Grand Prix Polski Dance, Września 2015,
• III miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015  (7 formacji),
• III miejsce formacja hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (10 formacji),
• II miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (3 mini formacje),
• Martyna Gramza -  I miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Klaudia Raich -  II miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Zuzanna Sawicka –  III miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Malwina Gorzelańczyk –  IV miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Gramza -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Malwina Gorzelańczyk –  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Klaudia Raich –  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Sandra Kozłowska -  IV miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (5 grup),
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (35 solistów),
• Malwina Gorzelańczyk – II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (35 solistów),
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (4 grup),
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Klaudia Raich – II miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• VI miejsce formacja hip hop 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• I miejsce mini formacja dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• IV miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Martyna Gramza – I miejsce Solo Hip Hop 12-15 lat (18 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• Klaudia Raich – II miejsce Solo Hip Hop 12-15 lat (18 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• I miejsce Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• IV miejsce Mini Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• V miejsce Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (18 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat, VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Martyna Gramza - II miejsce solo do 15 lat (42 solistów), Dancehall or Die Poznań 2017,
• III miejsce formacja 12-16 lat (11 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• I miejsce formacja do 15 lat (15 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• Martyna Gramza – III miejscesolo do 15 lat (28 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• V miejsce formacja Master Choreo powyżej 12 lat (17 ekip), Dancehall Master World Poznań 2017,
• Zuzanna Sawicka –  I miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Klaudia Raich -  II miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Martyna Gramza –  III miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Malwina Gorzelańczyk –  IV miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Zuzanna Sawicka & Maja Cebulska –  I miejsce Dancehall Duo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Malwina Gorzelańczyk & Emilia Piotrowska -  II miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• I miejsce formacja dancehall 12-15 lat (10 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Zuza Sawicka -  II miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Martyna Gramza-  III miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Klaudia Raich -  IV miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• I miejsce formacja dancehall do 15 lat (14 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Martyna Gramza -  III miejsce solo dancehall do 15 lat (71 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Klaudia Raich & Martyna Gramza -  I miejsce duet dancehall do 15 lat (25 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Zuza Sawicka & Maja Cebulska -  II miejsce duet dancehall do 15 lat (25 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018.

 

NEWS

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia ...

Grupy początkujące!

Dołacz do nas z początkiem roku 2018! ...

CatClan Dance Show 2018

Już 22 kwietnia wielkie show!!! ...

kalendarz


« Grudzień 2018 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku