Step Black

4

Grupa pokazowa Step Black:
Poziom zaawansowania: zaawansowany.
Przedział wiekowy: 15-29 lat.
Czas zajęć: 120 minut.
Ilość zajęć w tygodniu: 2.
Koszt: 75,00 zł./miesiąc.

 

Podopieczni uczą się nowych ruchów, technik tanecznych oraz doskonalą wcześniej nabyte
umiejętności. Kształtują koordynację ruchowo-przestrznną, skoczność, gibkość, pobudzają
fantazję, rozwijają kreatywność. Podczas zajęć uczestnicy wykonują między innymi
ćwiczenia rozciągające, koordynacyjne, skocznościowe oraz elementy akrobatyczne.
Doskonalą technikę tańca hip hop, dancehall na poziomie zaawansowanym
przystosowanym, poznają nowe kroki oraz podstawy innych form tańca. Szlifują swoje
umiejętności akrobatyczne oraz trenują nowe ćwiczenia. Przez cały rok uczęszczania
na lekcje tańca do CatClan Dance & Fitness Studio podopieczni uczą się trzech choreografii
hip hopowych oraz dancehallowych. Nabyte umiejętności prezentują podczas zawodów
tanecznych na terenie całej Polski oraz pokazów tanecznych przed dużą widownią.
W dbałości o nawyk prawidłowej postawy podczas zajęć wykonywane są ćwiczenia
z zakresu gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

 

 

Step Black:

1. Ilona Tadla
2. Klaudia Koralewska
3. Kamila Pawlaczyk
4. Agata Musiał
5. Laura Zbierska
6. Aleksandra Nawrot
7. Beata Andrzejewska
8. Justyna Nadolna
9.  Agata Bardzik
10. Weronika Pokorzyńska
11. Weronika Błasiak
12. Roksana Słaba

 

 

 

 



Osiągnięcia:

• Ilona Tadla – I miejsce solo hip hop na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2004,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Otwartym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego – Gniezno 2004,
• Ilona Tadla – I miejsce solo aerobik na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2005,
• Ilona Tadla – 25 miejsce na 57 startujących Solo Hip Hop na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego MIKOŁAJKI SUPADANCE 2005,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Ogólnopolskim Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Gniezno 2005,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Otwartych Mistrzostwach Polski w Show Dance – Swarzędz 2006,
• Weronika Rakoczy – IV miejsce w półfinałach w Booty Challenge 2007 w Poznaniu, przejście do drugiego etapu – Ilona Tadla, Morena Łuczak,
• Ilona Tadla – I miejsce w półfinałach konkursu Shake Ya Booty 2007 – Rzeszów 2007,
• I miejsce w kategorii mini formacja hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• III miejsce w kategorii formacja hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• Weronika Rakoczy – III miejsce w kategorii solo hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• Klaudia Koralewska – VI miejsce w kategorii solo hip hop, juniorzy 12-15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• StreetSmile – V miejsce w kategorii formacja hip hop, juniorzy 12-15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• Ilona Tadla – III miejsce solo dancehall na „Pimps of Dancehall 2009” – Radom 2009,
• Ilona Tadla i Weronika Rakoczy – III miejsce duet hip hop powyżej lat 15 na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• Kasia Lach i Monika Matuszak – II miejsce duet hip hop do lat 15 na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• IV miejsce w kategorii formacji hip hop na zawodach „Taniec kontra Taniec” – Koszalin 2009,
• Ilona Tadla – II miejsce w konkursie Shake Ya Booty 2009 – Warszawa 2009,
• Ilona Tadla – V miejsce solo dancehall w konkursie Boom Boom Festiwal – Bydgoszcz 2010,
• Ilona Tadla – II miejsce solo dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• I miejsce w kategorii mini formacja dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• IV miejsce w kategorii mini formacja hip hop powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Klaudia Koralewska – V miejsce solo dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Klaudia Koralewska i Kasia Lach – II miejsce w kategorii duet dancehall na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Agata Jarzębowska i Kamila Konik – IV miejsce w kategorii duet dancehall na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• II miejsce w kategorii max team podczas „Kuźnia Talentów” – Oborniki 2010,
• II miejsce w kategorii formacja hip hop powyżej 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• I miejsce w kategorii formacja inne formy powyżej 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• Street Smile – I miejsce w kategorii formacja hip hop do 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• Ilona Tadla – IV miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.1– Poznań 2011,
• Ilona Tadla – I miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.2– Poznań 2011,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.2– Poznań 2011,
• Agata Bardzik – III miejsce w solo hip hop na I Turnieju Pokazowym Tańca Freestyle „Wyraź się tańcem” – Murowana Goślina 2011,
• Zuzanna Sawicka, Patrycja Bardzik i Agata Bardzik – IV miejsce
w formacja hip hop na I Turnieju Pokazowym Tańca Freestyle „Wyraź się tańcem” – Murowana Goślina 2011,
• Ilona Tadla – III miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.3– Poznań 2011,
• I miejsce w kategorii formacji dancehall na zawodach „Walka stylów” – Bydgoszcz 2011,
• I miejsce w kategorii grupy dancehall na Dancehall Challenge Gdańsk 2012,
• Street Smile – II miejsce formacja hip hop powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• II miejsce mini formacja show dance powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• III miejsce mini formacja hip hop powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Karolina Nowaczyk - I miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Kornelia Stroińska - II miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Karolina Nowaczyk - I miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Laura Zbierska - I miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Agata Bardzik - II miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Laura Zbierska - I miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Karolina Nowaczyk – II miejsce solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″
Chodzież 2013,
• Justyna Nadolna – IV  m. solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Aleksandra Nawrot – III miejsce solo hip hop powyżej 15 lat ”Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Kornelia Stroińska – I miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Koralewska – IV miejsce solo hip hop, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Justyna Nadolna – II miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Kornelia Stroińska – III miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo dancehall, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Street Smile - III miejsce hip hop formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• II miejsce hip hop formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• I miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Street Smile – II miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Agata Bardzik - I miejsce solo hip hip 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Kornelia Stroińska - II miejsce solo hip hip 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Aleksandra Nawrot - I miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Laura Zbierska - II miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Julia Hejdysz - III miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Agata Musiał - IV miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Agata Bardzik - I miejsce solo dancehall 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Justyna Nadolna - II miejsce solo dancehall 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Laura Zbierska - II miejsce solo dancehall powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Laura Zbierska- II miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• Agata Bardzik – I miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Justyna Nadolna – III miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce hip hop mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile - III miejsce hip hop mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile - II miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• II miejsce mini formacja hip hop powyżej 15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• Street Smile – VII miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• Justyna Nadolna - V miejsce solo hip hop 12-15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• Aleksandra Nawrot - VI miejsce solo hip hop 12-15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• VIII miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Otwarty Puchar Polski w Tańcu Hip Hop, Inowrocław 2014,
• Ilona Tadla – IV miejsce solo dancehall powyżej lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Aleksandra Nawrot - III miejsce solo hip hop powyżej lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Laura Zbierska - IV miejsce solo hip hop powyżej lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• II miejsce formacja showcase, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014.
• Agata Bardzik - I miejsce solo hip hip powyżej 13 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Anna Skawińska - II miejsce solo hip hip powyżej 13 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Agata Bardzik - II miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• VII miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• II miejsce Hip Hop Fusion Formacje Showcase od 17 lat wzwyż, Poznań Moves, Poznań 2014,
• II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Dancehall Or Die XI, Poznań 2014,
• Justyna Nadolna – I miejsce solo hip hop 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Agata Bardzik – III miejsce solo hip hop 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Aleksandra Nawrot – I miejsce solo hip hop powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Koralewska – III miejsce solo hip hop powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo inne formy tańca (dancehall) powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile – I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Laura Zbierska -  I miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Weronika Pokorzyńska -  II miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Karolina Nowaczyk -  III miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• VI miejsce  mini formacja hip hop powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Street Smile – VI miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• V miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• IV miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Agata Bardzik – IV miejsce solo hip hop 12-15 lat (38 solistów), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat (7 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Ilona Tadla-Ratajczak– WYRÓŻNIENIE za Całokształt Pracy i Umiejętności, Grand Prix Polski Dance, Września 2015,
• II miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (10 formacji),
• II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (13 grup),
• III miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (21 grup),
• II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• I miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• NAGRODA SPECJALNA dla Najlepszego Trenera Ilony Tadla-Ratajczak  i jego Grup, Dance Challenge Luboń 2016,
• Klaudia Koralewska – IV miejsce Solo Performing Art powyżej 15 lat (9 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• II miejsce Formacja Showcase (dancehall) powyżej 15 lat (6 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Ilona Tadla-Ratajczak – nagroda za najlepszą choreografię w kat. Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat, Dance Challenge Luboń 2016,
• V miejsce Formacja Performing Art powyżej 15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• V miejsce Formacja Formy Uliczne powyżej 15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• V miejsce Formacja Formy Uliczne powyżej 15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• V miejsce formacja powyżej 16 lat (21 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• VII miejsce formacja powyżej 15 lat (39 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• III miejsce formacja dancehall (18 ekip), Wicked Dance Contest Katowice 2017.

 

NEWS

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia ...

Grupy początkujące!

Dołacz do nas z początkiem roku 2018! ...

CatClan Dance Show 2018

Już 22 kwietnia wielkie show!!! ...

kalendarz


« Grudzień 2018 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku