OSIĄGNIĘCIA

1781900_662854400442489_792402429_n

 

 

 

 

• Ilona Tadla – I miejsce solo hip hop na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2004,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Otwartym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego – Gniezno 2004,
• Ilona Tadla – I miejsce solo aerobik na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2005,
• Ilona Tadla – 25 miejsce na 57 startujących Solo Hip Hop na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego MIKOŁAJKI SUPADANCE 2005,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Ogólnopolskim Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Gniezno 2005,
• Ilona Tadla – III miejsce solo hip hop na Otwartych Mistrzostwach Polski w Show Dance – Swarzędz 2006,
• Weronika Rakoczy – IV miejsce w półfinałach w Booty Challenge 2007 w Poznaniu, przejście do drugiego etapu – Ilona Tadla, Morena Łuczak,
• przejście do drugiego etapu w Booty Challenge 2007 w Rzeszowie – Ilona Tadla (bitwa z Anetą Gąsiewicz).
• uczestnictwo w castnigu do programu „You Can Dance” – Poznań 2007 – Ilona Tadla, Weronika Rakoczy,
• przejście do półfinału Shake Ya Booty 2007 w Poznań – Ilona Tadla, Morena Łuczak,
• Ilona Tadla – I miejsce w półfinałach konkursu Shake Ya Booty 2007 – Rzeszów 2007,
• udział w finale konkursu Shake Ya Booty 2007 – Warszawa 2007,
• przejście do drugiego etapu w Dance Battle for Poland 2008 w Poznaniu – Ilona Tadla i Weronika Rakoczy, która przeszła także do etapu trzeciego,
• StepBlack – I miejsce w kategorii mini formacja hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• StepBlack – III miejsce w kategorii formacja hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• Weronika Rakoczy – III miejsce w kategorii solo hip hop, dorośli pow. 15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• Klaudia Koralewska – VI miejsce w kategorii solo hip hop, juniorzy 12-15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• StreetSmile – V miejsce w kategorii formacja hip hop, juniorzy 12-15lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2008,
• przejście do finałowej ósemki „Pimps of Dancehall 2009” w Radomiu – Ilona Tadla, Weronika Rakoczy.
• Ilona Tadla – III miejsce solo dancehall na „Pimps of Dancehall 2009” – Radom 2009,
• StepBlack – udział w kategorii formacja hip hop na zawodach „Rytm Ulicy” – Piła 2009,
• Ilona Tadla i Weronika Rakoczy – III miejsce duet hip hop powyżej lat 15 na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• Kasia Lach i Monika Matuszak – II miejsce duet hip hop do lat 15 na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• Kasia Lach, Maja Szała, Martyna Tadla w finałowej 10-tce solo hip hop do lat 15 (45 startujących) na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• Ilona Tadla w finałowej 10-tce solo hip hop powyżej lat 15 (50 startujących) na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Miasto Tańca” – Krobia 2009,
• StepBlack – IV miejsce w kategorii formacji hip hop na zawodach „Taniec kontra Taniec” – Koszalin 2009,
• Ilona Tadla – II miejsce w konkursie Shake Ya Booty 2009 – Warszawa 2009,
• Ilona Tadla – V miejsce solo dancehall w konkursie Boom Boom Festiwal – Bydgoszcz 2010,
• Ilona Tadla – II miejsce solo dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Step Black – I miejsce w kategorii mini formacja dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Step Black – IV miejsce w kategorii mini formacja hip hop powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• First Move – IV miejsce w kategorii mini formacja hip hop do 12 lat, na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Klaudia Koralewska – V miejsce solo dancehall powyżej 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Marta Byczyńska – IV miejsce solo dancehall do 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Asia Matelska – V miejsce solo dancehall do 15 lat na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Klaudia Koralewska i Kasia Lach – II miejsce w kategorii duet dancehall na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• Agata Jarzębowska i Kamila Konik – IV miejsce w kategorii duet dancehall na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Feel The Beat” – Człuchów 2010,
• StepBlack – II miejsce w kategorii max team podczas „Kuźnia Talentów” – Oborniki 2010,
• StepBlack – II miejsce w kategorii formacja hip hop powyżej 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• StepBlack – I miejsce w kategorii formacja inne formy powyżej 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• Street Smile – I miejsce w kategorii formacja hip hop do 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• First Move – II miejsce w kategorii formacja hip hop do 15 lat na Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – Wronki 2010,
• Ilona Tadla – IV miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.1– Poznań 2011,
• Ilona Tadla – I miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.2– Poznań 2011,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.2– Poznań 2011,
• Agata Bardzik – III miejsce w solo hip hop na I Turnieju Pokazowym Tańca Freestyle „Wyraź się tańcem” – Murowana Goślina 2011,
• Marika Mazurek – II miejsce w solo hip hop na I Turnieju Pokazowym Tańca Freestyle „Wyraź się tańcem” – Murowana Goślina 2011,
• Zuzanna Sawicka, Patrycja Bardzik i Agata Bardzik – IV miejsce
w formacja hip hop na I Turnieju Pokazowym Tańca Freestyle „Wyraź się tańcem” – Murowana Goślina 2011,
• Ilona Tadla – III miejsce solo dancehall w konkursie ADHD vol.3– Poznań 2011,
• StepBlack – I miejsce w kategorii formacji dancehall na zawodach „Walka stylów” – Bydgoszcz 2011,
• Small Cats – III miejsce w kategorii formacji hip hop do lat 15 na zawodach „Dance Tribute” – Bydgoszcz 2012,
• First Move – IV miejsce w kategorii formacji hip hop do lat 15 na zawodach „Dance Tribute” – Bydgoszcz 2012,
• Step Black – I miejsce w kategorii grupy dancehall na Dancehall Challenge Gdańsk 2012,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 12 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Small Cats – III miejsce formacja hip hop 9-12 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• First Move – III miejsce formacja hip hop 13-16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• First Move – II miejsce formacja show dance 13-16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Street Smile – II miejsce formacja hip hop powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Step Black – II miejsce mini formacja show dance powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Step Black – III miejsce mini formacja hip hop powyzej 16 lat na Otwartych Grand Prix Polski Dance Września 2012,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Maja Cebulska - I miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Sawicka - II miejsce solo hip hop do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Natalia Reich – III miejsce solo hip hop do 11 lat SC , Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Maja Cebulska - III miejsce solo dancehall do 11 lat SC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Karolina Nowaczyk - I miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Kornelia Stroińska - II miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Weronika Andrzejewska - III miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Joanna Matelska - IV miejsce solo hip hop 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Karolina Nowaczyk - I miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Paula Mullauer - II miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Joanna Matelska - III miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Agnieszka Balcerowiak - IV miejsce solo dancehall 11-15 lat FM, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Laura Zbierska - I miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Agata Bardzik - II miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Joanna Klimczak - IV miejsce solo hip hop 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Laura Zbierska - I miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Joanna Klimczak - II miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Milena Andrzejewska - IV miejsce solo dancehall 11-17 lat SS, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Wiktoria Januszak - I miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Jagoda Grala - II miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Hanna Urbaniak - III miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Amelia Gryzińska - IV miejsce solo hip hop do 11 lat KC, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Dobrosława Szefler - I miejsce solo hip hop 11-15 lat MW, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Martyna Pydzińska - II miejsce solo hip hop 11-15 lat MW, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Edyta Matuszewska - III miejsce solo hip hop 11-15 lat MW, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Zuzanna Danielczyk - IV miejsce solo hip hop 11-15 lat MW, Bitwa CatClan, Oborniki 2012,
• Klaudia Raich – I m. solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Maja Cebulska – II m. solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Amelia Zbierska – III m. solo hip hop do 12 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Laura Zbierska – I m. solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Karolina Nowaczyk – II miejsce solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″
Chodzież 2013,
• Joanna Matelska – III m. solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Justyna Nadolna – IV  m. solo hip hop 12-15 lat „Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Aleksandra Nawrot – III miejsce solo hip hop powyżej 15 lat ”Taneczne Wyzwanie 1 vs 1″ Chodzież 2013,
• Kornelia Stroińska – I miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – II miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Maja Cebulska – III miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Amelia Zbierska – IV miejsce solo hip hop kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Koralewska – IV miejsce solo hip hop, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Justyna Nadolna – II miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Kornelia Stroińska – III miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo dancehall kids, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo dancehall, „Fpytke Beat Jam” Chodzież 2013,
• Klaudia Raich – III miejsce hip hop solo do 11 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• First Move – III miejsce hip hop formacja 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Street Smile - III miejsce hip hop formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Step Black - II miejsce hip hop formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• First Move – II miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Step Black - I miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Small Cats – III miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja do 11 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Street Smile – II miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance Września 2013,
• Gabriela Tecław – I miejsce solo hip hip do 7 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Wanessa Zaranek- II miejsce solo hip hip do 7 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Alicja Wawrzyniak – III miejsce solo hip hip do 7 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013, 
• Amelia Zbierska - I miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Monika Okupniak - II miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Klaudia Raich - III miejsce solo hip hip 8-11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Agata Bardzik - I miejsce solo hip hip 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Kornelia Stroińska - II miejsce solo hip hip 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Oliwia Fiałkowska - III miejsce solo hip hip 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Aleksandra Nawrot - I miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Laura Zbierska - II miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Julia Hejdysz - III miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Agata Musiał - IV miejsce solo hip hip powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Zuzanna Sawicka - II miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Emilia Piotrowska - III miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Agata Bardzik - I miejsce solo dancehall 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Justyna Nadolna - II miejsce solo dancehall 12-15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Oliwia Fiałkowska - I miejsce solo dancehall powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Laura Zbierska - II miejsce solo dancehall powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Joanna Klimczak - III miejsce solo dancehall powyżej 15 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2013,
• Small Cats – II miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Oliwia Fiałkowska - III miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich – NAGRODA SPECJALNA, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Natasza Rosołek - I miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• Laura Zbierska- II miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• Justyna Nadolna - III miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014, 
• Emilia Piotrowska - IV miejsce solo crazy style, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2014,
• Agata Bardzik – I miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Justyna Nadolna – III miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Step Black - I miejsce hip hop mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Step Black - I miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile - III miejsce hip hop mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile - II miejsce inne formy tańca nowoczesnego mini formacja powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Small Cats - I miejsce hip hop formacja do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Small Cats - I miejsce inne formy tańca nowoczesnego formacja do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Small Cats – II miejsce formacja hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Step Black – II miejsce mini formacja hip hop powyżej 15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
First Move – VI miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Street Smile – VII miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Amelia Zbierska – IV miejsce solo hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo hip hop do 11 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Justyna Nadolna - V miejsce solo hip hop 12-15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• 
Aleksandra Nawrot - VI miejsce solo hip hop 12-15 lat, Wiosenne Fanaberie Hip Hop, Gniezno 2014,
• Small Cats – VI miejsce formacja hip hop do 11 lat, Otwarty Puchar Polski w Tańcu Hip Hop, Inowrocław 2014,
• Step Black – VIII miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Otwarty Puchar Polski w Tańcu Hip Hop, Inowrocław 2014,
• Ilona Tadla – IV miejsce solo dancehall powyżej lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Amelia Zbierska – III miejsce solo dancehall do lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do lat 15 na Dancehall or Die vol.2– Poznań 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Izabella Cybulska - II miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Malwina Gorzelańczyk – III miejsce solo dancehall do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - IV miejsce solo hip hop do lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Aleksandra Nawrot - III miejsce solo hip hop powyżej lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Laura Zbierska - IV miejsce solo hip hop powyżej lat 12, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Small Cats - III miejsce formacja showcase, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014,
• Step Black - II miejsce formacja showcase, Fpytke Beat Jam vol.2, Chodzież 2014.
• Alicja Wawrzyniak - I miejsce solo hip hip do 8 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Wanessa Zaranek- II miejsce solo hip hip do 8 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Jagoda Kowalska – III miejsce solo hip hip do 8 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Natalia Cygan – IV miejsce solo hip hip do 8 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Izabela Cybulska – II miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka - III miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Amelia Zbierska  - IV miejsce solo hip hip 9-12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Agata Bardzik - I miejsce solo hip hip powyżej 13 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Anna Skawińska - II miejsce solo hip hip powyżej 13 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Patrycja Bardzik - III miejsce solo hip hip powyżej 13 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Izabela Cybulska - III miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Emilia Piotrowska - IV miejsce solo dancehall do 11 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Oliwia Fiałkowska - I miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
Agata Bardzik - II miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Patrycja Bardzik - III miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2014,
• Small Cats – II miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Step Black – VII miejsce formacja dancehall, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Amelia Zbierska - II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Malwina Gorzelańczyk - III miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Zuzanna Sawicka - IV miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Small Cats – I miejsce formacja hip hop showcase do lat 15, Urban Style 2, Poznań 2014,
• Small Cats – II miejsce Hip Hop Fusion Formacje Showcase 7-12 lat, Poznań Moves, Poznań 2014,
• Step Black – II miejsce Hip Hop Fusion Formacje Showcase od 17 lat wzwyż, Poznań Moves, Poznań 2014,
• Klaudia Raich i Malwina Gorzelańczyk – przejście do drugiego etapu 1 vs 1 dancehall (12 solistów z 49), Dancehall International, Poznań 2014,
• Klaudia Raich i Martyna Gramza – przejście do drugiego etapu 2 vs 2 (6 duetów z 12), Dancehall International, Poznań 2014,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Dancehall Or Die X, Poznań 2014,
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Dancehall Or Die XI, Poznań 2014,
• Klaudia Raich – I miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – II miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Martyna Gramza – III miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Izabela Cybulska – V miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Amelia Zbierska – VI miejsce solo hip hop do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Justyna Nadolna – I miejsce solo hip hop 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Agata Bardzik – III miejsce solo hip hop 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Aleksandra Nawrot – I miejsce solo hip hop powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Koralewska – III miejsce solo hip hop powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich – I miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Martyna Gramza – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Amelia Zbierska – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Malwina Gorzelańczyk – III miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Maja Cebulska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Zuzanna Sawicka – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Monika Okupniak – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Izabela Cybulska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Ula Paterska – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Jagoda Grala – IV miejsce solo inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Koralewska – II miejsce solo inne formy tańca (dancehall) powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich i Martyna Gramza – I miejsce duet inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Small Cats – I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) do 11 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Street Smile – I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) 12-15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Step Black – I miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) powyżej 15 lat, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Klaudia Raich - GRAND PRIX za osobowość sceniczną, Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle 2014, Bydgoszcz,
• Alicja Wawrzyniak - I miejsce solo hip hop do 8 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Gabriela Tecław - II miejsce solo hip hop do 8 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Wanessa Zaranek - III miejsce solo hip hop do 8 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Iga Skawińska - IV miejsce solo hip hop do 8 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Gramza -  II miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka -  III miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Michał Szacht -  IV miejsce solo hip hop 9-12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Marta Brączkowska -  I miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Tadla -  II miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Klaudia Raich -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Emilia Piotrowska -  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Zuzanna Sawicka -  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Martyna Gramza -  IV miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Laura Zbierska -  I miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Weronika Pokorzyńska -  II miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Karolina Nowaczyk -  III miejsce solo dancehall powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.2, Oborniki 2014,
• Alicja Wawrzyniak – I miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• Maria Maszkowska -II miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• Sandra Kozłowska – III miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• Wiktoria Golon- IV miejsce solo crazy style open age, Pidżama Party CatClan, Oborniki 2015,
• Small Cats – I miejsce  mini formacja hip hop 9-11 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Street Smile- VI miejsce  mini formacja hip hop powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Street Smile – VI miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Step Black- V miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Step Black – IV miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2015,
• Klaudia Raich – półfinałowa ósemka  solo dancehall (95 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• Klaudia Raich&Martyna Gramza - III miejsce duet dancehall (28 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• Small Cats – V miejsce formacja dancehall (32 grupy), Dancehall Challenge Gdańsk 2015,
• Julia Zwierzchowska - IV miejsce solo hip hop 9-11 lat (81 solistów), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Agata Bardzik – IV miejsce solo hip hop 12-15 lat (38 solistów), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Bounce Up – V miejsce formacja hip hop 12-15 lat (10 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall 12-15 lat (7 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat (7 grup), Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2015,
• Bounce Up – II miejsce Hip Hop Fusion Formacja 13-16 lat, Poznań Moves Poznań 2015,
• Small Cats -  II miejsce Hip Hop Fusion Formacja do 12 lat, Poznań Moves Poznań 2015,
• Klaudia Raich – III miesjce solo dancehall do 16 lat (23 solistki), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• Small Cats – II miesce formacja dancehall do 16 lat (6 ekip), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• Bounce Up – III miejsce formacja hip hop do 14 lat (6 ekip), Miasto Rytmu vol.2, Gdańsk 2015,
• Klaudia Raich - I miejsce solo dancehall do 14 lat (25 startujących, tytuł obroniony po raz czwarty), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Martyna Gramza - IV miejsce solo dancehall do 14 lat (25 startujących), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Small Cats – V miejsce formacja dancehall (26 ekip bez podziału wiekowego), Dancehall or Die, Poznań 2015,
• Klaudia Raich – II miejsce solo hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (50 solistów),
• Klaudia Raich – WYRÓŻNIENIE za Indywidualność Taneczną, Grand Prix Polski Dance, Września 2015,
• Ilona Tadla-Ratajczak– WYRÓŻNIENIE za Całokształt Pracy i Umiejętności, Grand Prix Polski Dance, Września 2015,
• Lil Babies – I miejsce formacja bez podziału na kategorie taneczne do lat 8, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (4 formacje),
• Small Cats – III miejsce formacja inne formy tańca (dancehall) 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015  (7 formacji),
• Small Cats – III miejsce formacja hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (10 formacji),
• Groove Attack – II miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (3 mini formacje),
• Step Black – II miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Grand Prix Polski Dance, Września 2015 (10 formacji),
• Gabriela Tecław -  I miejsce solo hip hop do 9 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Wanessa Zaranek –  II miejsce solo hip hop do 9 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Alicja Wawrzyniak –  III miejsce solo hip hop do 9 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Gabriela Morka -  IV miejsce solo hip hop do 9 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Gramza -  I miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Klaudia Raich -  II miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Zuzanna Sawicka –  III miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Malwina Gorzelańczyk –  IV miejsce solo hip hop 10-12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Marta Brączkowska –  I miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Wiktoria Golon –  II miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Alicja Jędrzejczak –  III miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Tadla –  IV miejsce solo hip hop powyżej 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Gramza -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Malwina Gorzelańczyk –  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Klaudia Raich –  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Sandra Kozłowska -  IV miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Marta Brączkowska -  I miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Alicja Jędrzejczak –  II miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Martyna Tadla -  III miejsce solo dancehall do 12 lat, Bitwa CatClan vol.3, Oborniki 2015,
• Groove Attack – V miejsce mini formacja hip hop, 12- 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (13 grup),
• Bounce Up – VI miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (10 grup),
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (5 grup),
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2016 (13 grup),
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (35 solistów),
• Malwina Gorzelańczyk – II miejsce solo dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (35 solistów),
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (4 grup),
• Step Black – III miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Dancehall or Die Poznań 2016 (21 grup),
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Klaudia Raich – II miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Small Cats – VI miejsce formacja hip hop 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Groove Attack – I miejsce mini formacja dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Groove Attack – IV miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• Step Black – I miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna 2016,
• NAGRODA SPECJALNA dla Najlepszego Trenera Ilony Tadla-Ratajczak i jego Grup, Dance Challenge Luboń 2016,
• Martyna Gramza – I miejsce Solo Hip Hop 12-15 lat (18 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• Klaudia Raich – II miejsce Solo Hip Hop 12-15 lat (18 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• Klaudia Koralewska – IV miejsce Solo Performing Art powyżej 15 lat (9 solistów), Dance Challenge Luboń 2016,
• Step Black – II miejsce Formacja Showcase (dancehall) powyżej 15 lat (6 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Small Cats – I miejsce Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Ilona Tadla-Ratajczak – nagroda za najlepszą choreografię w kat. Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat, Dance Challenge Luboń 2016,
• Bounce Up – VI miejsce Formacja Showcase (dancehall) 12-15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Step Black – V miejsce Formacja Performing Art powyżej 15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Step Black – V miejsce Formacja Formy Uliczne powyżej 15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Groove Attack – IV miejsce Mini Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Bounce Up – VI miejsce Mini Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (7 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Small Cats – V miejsce Formacja Formy Uliczne 12-15 lat (18 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Step Black – V miejsce Formacja Formy Uliczne powyżej 15 lat (11 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Happy Flow – wyróżnienie Formacja Dzieci do 8 lat (14 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Balle Danse – wyróżnienie Formacja Dzieci do 8 lat (14 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Lil Babies – wyróżnienie Formacja Showcase (dancehall) do 11 lat (12 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Lil Babies – wyróżnienie Formacja Formy Uliczne do 11 lat (13 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• So Cool – wyróżnienie Formacja Formy Uliczne do 11 lat (12 grup), Dance Challenge Luboń 2016,
• Gabrysia Morka - II miejsce solo hio hop do 8 lat (51 solistów), VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat, VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Lil Babies – II miejsce formacja dancehall do 15 lat, VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Happy Flow – IV miejsce mini formacja hip hop do 8 lat, VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2017,
• Martyna Gramza - II miejsce solo do 15 lat (42 solistów), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Lil Babies – III miejsce formacja do 11 lat (10 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Happy Flow – VI miejsce formacja do 11 lat (10 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Small Cats – III miejsce formacja 12-16 lat (11 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Bounce Up – IV miejsce formacja 12-16 lat (11 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Step Black – V miejsce formacja powyżej 16 lat (21 ekip), Dancehall or Die Poznań 2017,
• Small Cats – I miejsce formacja do 15 lat (15 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• Martyna Gramza – III miejscesolo do 15 lat (28 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• Step Black – VII miejsce formacja powyżej 15 lat (39 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2017,
• Step Black – III miejsce formacja dancehall (18 ekip), Wicked Dance Contest Katowice 2017,
• Lil Babies – II miejsce formacja Street Dance Crew do 10 lat, Lil Dance Elite Poznań 2017,
• The Cats – V miejsce formacja Master Choreo powyżej 12 lat (17 ekip), Dancehall Master World Poznań 2017,
• Marika Janas –  I miejsce All Style Solo do 8 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Martzna Cichacka –  II miejsce All Style Solo do 8 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Julia Pytel –  III miejsce All Style Solo do 8 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Wiktoria Siodła –  IV miejsce All Style Solo do 8 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Witktoria Polarczyk –  I miejsce Dancehall Solo 9-11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Alicja Wawrzyniak –  II miejsce Dancehall Solo 9-11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Gabriela Tecław –  III miejsce Dancehall Solo 9-11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Hanna Kamińska –  IV miejsce Dancehall Solo 9-11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Zuzanna Sawicka –  I miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Klaudia Raich -  II miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Martyna Gramza –  III miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Malwina Gorzelańczyk –  IV miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Zuzanna Sawicka & Maja Cebulska –  I miejsce Dancehall Duo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Malwina Gorzelańczyk & Emilia Piotrowska -  II miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Martyna Gramza & Klaudia Raich –  III miejsce Dancehall Duo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Kornelia Stroińska & Justyna Nadolna –  IV miejsce Dancehall Solo Showcase powyżej 11 lat, Bitwa CatClan 2017, Oborniki 2017,
• Lil Babies – III miejsce formacja dancehall do 11 lat (9 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Happy Flow – wyróżnienie formacja dancehall do 11 lat (9 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• The Cats – I miejsce formacja dancehall 12-15 lat (10 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Ova Dweet- IV miejsce formacja dancehall 12-15 lat (10 ekip), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Zuza Sawicka –  II miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Martyna Gramza-  III miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• Klaudia Raich -  IV miejsce solo dancehall 12-15 lat (31 solistów), Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2018,
• The Cats-  I miejsce formacja dancehall do 15 lat (14 ekip), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Martyna Gramza -  III miejsce solo dancehall do 15 lat (71 solistów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Klaudia Raich & Martyna Gramza -  I miejsce duet dancehall do 15 lat (25 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• Zuza Sawicka & Maja Cebulska -  II miejsce duet dancehall do 15 lat (25 duetów), Dancehall Challenge Gdańsk 2018,
• The Cats-  III miejsce formacja dancehall bez podziału wiekowego (21 ekip), Wicked Dance Contest Katowice 2018,
• Miłka Staniszewska –  I miejsce Dancehall Queen Solo, CatClan Queenowe Uderzenie, Oborniki 2018,
• Klaudia Raich –  II miejsce Dancehall Queen Solo, CatClan Queenowe Uderzenie, Oborniki 2018,
• Malwina Gorzelańczyk –  III miejsce Dancehall Queen Solo, CatClan Queenowe Uderzenie, Oborniki 2018,
• Emilia Piotrowska –  IV miejsce Dancehall Queen Solo, CatClan Queenowe Uderzenie, Oborniki 2018,
• Julia Motyl –  I miejsce Dancehall Solo do 9 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2018,
• Marika Janas -  II miejsce Dancehall Solo do 9 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2018,
• Lena Bugajska –  III miejsce Dancehall Solo do 9 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2018,
• Wiktoria Boruszak –  IV miejsce Dancehall Solo do 9 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2018,
• Gabriela Tecław –  I miejsce Dancehall Solo powyżej 9 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2018,
• Patrycja Karolczak –  II miejsce Dancehall Solo powyżej 9 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2018,
• Alicja Wawrzyniak -  III miejsce Dancehall Solo powyżej 9 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2018,
• Pamela Cieślak –  IV miejsce Dancehall Solo powyżej 9 lat, Bitwa CatClan, Oborniki 2018,
• Julia Zwierzchowska -  II miejsce 1 vs1 dancehall do 14, Dancehall International Poland Pre-Selections, Wrocław 2019,
• Ova Dweet- IV miejsce mini formacja dancehall pow.16 lat, Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2019,
• The Cats – IV miejsce formacja dancehall pow.16 lat, Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2019,
• Happy Flow – VI miejsce formacja dancehall do 11 lat, Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2019,
• Martyna Gramza – I miejsce 1vs1 dancehall 12-16 lat, Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2019,
• Malwina Gorzelańczyk – II miejsce 1vs1 dancehall 12-16 lat, Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2019,
• Maja Cebulska – III miejsce 1vs1 dancehall 12-16 lat, Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2019,
• Zuza Sawicka – IV miejsce 1vs1 dancehall 12-16 lat, Dancehall or Die & Special Gyal Poznań 2019,
• Alicja Jędrzejczak – IV miejsce solo dancehall powyżej 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2019,
• Julia Zwierzchowska – VII miejsce solo dancehall do 15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2019,
• Happy Flow – V miejsce mini formacja dancehall Debiuty, Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2019,
• About Us – VIII miejsce formacja dancehall Debiuty, Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2019,
• SaySo Crew – III miejsce formacja dancehall Mistrzowie 12-15 lat, Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2019,
• Ova Dweet – IV miejsce mini formacja dancehall Mistrzowie, Bydgoska Układanka Taneczna Bydgoszcz 2019,
• The Cats-  II miejsce formacja dancehall bez podziału wiekowego (19 ekip), Wicked Dance Contest Katowice 2019,
• Miłka Staniszewska&Marta Brączkowska -  II miejsce duos Dancehall Queen powyżej 16 lat, Wicked Dance Contest Katowice 2019.

 

 

 

 


CatClan występował między innymi podczas: 

• mecze SKF KPR SPARTA Oborniki,
• mecz MKS SPARTA Oborniki,
• Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie 2006 – Poznań, luty 2006,
• impreza firmy AVERMANN – Dąbrówka Leśna, lipiec 2006,
• Miss Lata – Dźwirzyn, sierpień 2006,
• impreza firmy GUMA – Oborniki, sierpień 2006,
• Turniej Bokserski GRAND PRIX o Puchar PZB 2006 – Poznań, wrzesień 2006,
• finały XII Halowego Turnieju Piłki Nożnej – OCS 2007 – Oborniki, styczeń 2007,
• Turniej Piłki Nożnej z udziałem Hetmani Poznań – Poznań, marzec 2007,
• Mecz Bokserski 2007 – Ilona Tadla solo – Poznań, kwiecień 2007,
• Ogólnopolskie Mistrzostwa Siatkówki Kadetek – Kalisz, kwiecień 2007,
• Juwenalia UAM – Poznań, maj 2007,
• Powiatowe Święto Strażaka – Kiszewo, czerwiec 2007,
• Dni Grodziska – Grodzisk Wlkp., czerwiec 2007,
• impreza firmy GUMA Wicherek – Oborniki, czerwiec 2007,
• impreza firmy ARMAR – Oborniki, sierpień 2007,
• Dzień Dziecka – Oborniki, czerwiec 2008,
• Mistrzostwa Polski Quadów – Oborniki, czerwiec 2008,
• „Come to help” – impreza charytatywna – Poznań, lipiec 2008,
• impreza firmy ARMAR – Oborniki, sierpień 2008,
• Otwarcie Sezonu Piłki Ręcznej – Oborniki, wrzesień 2008,
• Premiera Prezentacji Osiągnięć Młodych Talentów 2008 – Maniewo, wrzesień 2008,
• Premiera Prezentacji Osiągnięć Młodych Talentów 2008 – Oborniki, październik 2008,
• Gwiazdkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodziczek – Oborniki, listopad 2008,
• XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Oborniki, styczeń 2009,
• impreza organizowana przez P.Gronostaja – Oborniki, styczeń 2009,
• „Dzień Mężczyzny” w Urzędzie Miejskim – Oborniki, marzec 2009,
• koncert charytatywny Stowarzyszenia „Przyjaciel” – Oborniki, kwiecień 2009,
• Turniej Bokserski GRAND PRIX 2009 – Poznań, maj 2009,
• 60-lecie Liceum Ogólnokształcącego – Oborniki, czerwiec 2009,
• TVP3 „Studio Poznań” – Poznań, czerwiec 2009,
• Street & Dance 2009 – Oborniki, lipiec 2009,
• Turniej o Puchar Prezesa Sparty – Oborniki, sierpień 2009,
• Wybory Miss Ziemi Obornickiej 2009 – Oborniki, wrzesień 2009,
• Uroczyste Otwarcie Kompleksu Sportowo-rekreacyjnego – Oborniki, październik 2009,
• Wieczór Boksu Amatorskiego 2009 – Poznań, grudzień 2009,
• Międzynarodowa Bundesliga Bokserska – Poznań, styczeń 2010,
• precasting „Mam Talent”- Poznań, kwiecień 2011,
• casting „Mam Talent” – Wrocław, czerwiec 2011,
• Dni Obornik – Oborniki, czerwiec 2011,
• Dni Obornik – Oborniki, czerwiec 2012,
• Street&Dance – Oborniki, kwiecień 2013,
• Dni Obornik – Oborniki, czerwiec 2013,
• Street&Dance – Oborniki, sierpień 2013,
• Ogólnopolski Dzień Dawcy dla Kacperka i innych” – Oborniki, październik 2013,
• Bieg Niepodległości – Oborniki, listopad 2013,
charytatywny koncert hip hopowy dla Olka Spadło - Oborniki (OOK), grudzień 2013,
• Street&Dance – Oborniki, kwiecień 2014,
• nagranie dla Fotocooltura Festiwal – Oborniki, maj 2014,
• Dni Obornik – Oborniki, czerwiec 2014.

 

 

 

Instruktor tańca Ilona Tadla ma na swoim koncie także:

Jako organizatorka:
- współorganizatorka akcji charytatywnej „Świąteczne zdjęcie twojego dziecka z pomocą
dla Olka” – grudzień 2013, Oborniki.
- charytatywny „Maraton Fitness dla Zuzanny Dukarskiej” – marzec 2014, Oborniki.

 

Jako twórczyni choreografii, trener, reprezentantka szkoły:

• I miejsce w kategorii grupa 3 osobowa na Mistrzostwach Powiatu w Aerobiku – Oborniki 2004,
• III miejsce w kategorii grupa do 10 osób Aerobik na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2005,
• III miejsce w kategorii grupa do 10 osób Hip Hop na Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku i Tańcu – Swarzędz 2005,
• IV miejsce w kategorii grupa do 10 osób Hip Hop na Otwartych Mistrzostwach Polski w Show Dance – Swarzędz 2006,
• III miejsce w kategorii do 10 osób Aerobik na Mistrzostwach Powiatu Obornickiego w Aerobiku Grupowym – Oborniki 2006,

• projekt z NovacDj – Passion Spray – od maja 2006 roku
- Klub Trójka Września,
- Zeppelin Hall Poznań,
- Terytorium Poznań,
- Postali Poznań,

• choreografia aerobikowa dla Gimnazjum nr 3 w Obornikach
oraz trenowanie grupy – Oborniki, styczeń 2007
- III miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu powiatowym,
- III miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu wojewódzkim,

• choreografia aerobikowa dla Liceum Ogólnokształcącego
w Obornikach oraz trenowanie grupy – Oborniki, styczeń 2007,
- III miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu powiatowym,
- II miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu wojewódzkim,

• choreografia do utworu „Conquest of paradise” na prośbę
Krzysztofa Warguły – Obornicka Orkiestra Dęta – Oborniki,
luty 2007,

• choreografia aerobikowa dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach
oraz trenowanie grupy – Oborniki, marzec 2009,
- II miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu powiatowym,
- III miejsce na Szkolnych Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym
na szczeblu rejonowym,

• choreografia do projektu Krzysztofa Warguły –
Obornicka Orkiestra Dęta – Oborniki, kwiecień 2009,

• choreografie do utworów „Jesteś szalona”, „Parasolki”,
„Niedziela będzie dla nas” dla Liceum Ogólnokształcącego
na 60-lecie LO – Oborniki, 6 czerwiec 2009,

• pokaz aerobikowy wraz z uczennicami na 50-leciu
Szkoły Podstawowej nr 2 – Oborniki, 1-2 wrzesień 2009.

 

 

NEWS

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia ...

Grupy początkujące!

Dołacz do nas z początkiem roku 2018! ...

CatClan Dance Show 2018

Już 22 kwietnia wielkie show!!! ...

kalendarz


« Sierpień 2019 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku