LISTY 2021/2022 oraz plan zajęć+cennik

uwaga

Poniżej podajemy wstępny spis członków poszczegółnych grup, ich instruktora, dni i godziny treningów oraz opłaty miesięczne. Prosimy o zapoznanie się z listami na nowy sezon, w których m.in. ze względów wiekowych dzieci zostały przeniesione do starszych grup. Po poniedziałkowym castingu zostaną wprowadzone zmiany :)

 

DANCEHALL

Grupy początkujące

DAISY TEAM 2018-2016 (instruktor Ilu)

1. Nella Ratajczak
2. Klara Ratajczak
3. Wiktoria Namysłowska
4. Agata Walkowska
5. Maja Walkowska
6. Hanna Bednarek
7. Michalina Markowska
8. Helena Nowak
9. Nikola Konieczna
10. Lena Kłos
11. Ewa Endler
12. Zuzanna Kempińska
13. Flora Weclawiak
14. Krasii Matvii
15. Nastia Nowicka
16. Ksenia Sarna
17. Zuzanna Ćwigoń
18. Nadia Nowaczyńska
19. Antosia Błoch
20. Klara Kaliszan
21. Amelia Janke
22. Marcelina Głowacka
23. Lena Płoszczyca
24. Agata Wtorek
25. Szymon Lewandowski
26. Agata Dahlke
27. Anna Węglińska
28.  Igor Boroński
29. Oliwia Kowalska
30. Alicja Nowicka 

ZAJĘCIA: śr 15:40-16:25, pt 15:30-16:15

Opłata miesięczna: 95zł.

 

KIDDO CREW 2016-2013 (instruktor Tyna)

1. Oliwia Nowak
2. Julita Gustowska
3. Maja Nogalska
4. Liliana Stoińska
5. Kornelia Maćkowiak
6. Liliana Michałek
7. Pola Antkowiak
8. Julia Trawińska
9. Angelika Dajerling
10. Emilia Karczewska
11. Leonia Kujawa
12. Oliwia Karolak
13. Nikola Pawlak
14. Blanka Stachowiak
15. Oskar Pietz
16. Pola Skrzypczyńska
17. Zuzanna Linka
18. Martyna Lepczyńska
19. Antonina Balcerowiak
20. Tymon Sus
21. Fabian Nerkowski
22. Olga Kustra
23. Kornelia Kaleta
24. Zuzanna Langer 

ZAJĘCIA: pn 16:00-17:00, pt 16:25-17:25
Opłata miesięczna: 95zł.

 

MOTION WAVE 2012-2009  (instruktor Tyna)

1. Alicja Stencel
2. Izabela Kołodziejczak
3. Wiktoria Dachtera
4. Martyna Schmidt
5. Zuzanna Pidek
6. Milena Wolna
7. Alicja Budzyn
8. Maja Kamińska
9. Liwia Nowicka
10. Jagoda Linka
11. Michalina Bartecka
12. Lena Rybarczyk
13. Jagoda Linka

ZAJĘCIA: pn 17:10-18:10, pt 17:30-18:30
Opłata miesięczna: 95zł.

 

ABOUT US  2008+  (instruktor Poko)

1. Zofia Wolna
2. Estera Nowak
3. Milena Słuszczak
4. Anna Zawierzyńska
5. Marta Szymańska
6. Maria Stachowiak
7. Anastazja Frąckowiak
8. Natalia Paterka
9. Nikola Ilnicka
10. Amelia Jopp
11. Maja Foetke

ZAJĘCIA: wt 17:40-18:40, czw 18:10-19:10
Opłata miesięczna: 95zł.

 

Grupy średnio zaawansowane

COCO SQUAD 2014-2012 (instruktor Poko)

1. Martyna Frąckowiak
2. Julia Ciesielska
3. Gabriela Jeżyk
4. Nikola Hudzińska
5. Marcelina Słomińska
6. Lena Kołodziej 
7. Zuzanna Paterka
8. Gabriela Zwolińska
9. Lena Nowak
10. Melania Foetke
11. Lena Woźniak
12. Maja Wasińska
13. Dominika Gac
14. Lilianna Kossmann
15. Amelia Nożewnik
16. Lena Budzyn

ZAJĘCIA: wt 16:30-17:30, czw 16:30-18:00
Opłata miesięczna: 105zł.

 

HAPPY CATS 2012-2009 (instruktor Ilu)

1. Gabriela Jarzębowska
2. Martyna Cichacka
3. Gabriela Linka
4. Amelia Cichoń
5. Emilia Konieczna
6. Martyna Jęczmionka
7. Julia Makowska
8. Lena Bugajska
9. Maria Kulpa
10. Oliwia Klocek
11. Jagoda Walkowiak

ZAJĘCIA: pn 16:30-18:00, czw 16:30-18:00
Opłata miesięczna: 105zł.

 

SAYSO CREW 2009-2006 (instruktor Ilu)

1. Alicja Wawrzyniak
2. Patrycja Karolczak
3. Agata Borska
4. Nikola Molińska
5. Asia Widlarz
6. Pamela Cieślak
7. Gabriela Tecław 
8. Lena Szrama
9. Ola Świderska
10. Karina Nawrocka
11. Natalia Orzałkiewicz
12. Nikola Horna
13. Maja Gruszewska
14. Oliwia Jackiewicz

ZAJĘCIA: wt 16:40-18:40, czw 18:10-19:40
Opłata miesięczna: 110zł.

 

AUTHENTICATS 2006+ (instruktor Ilu)

1. Julia Szymańska
2. Wiktoria Pilarska
3. Weronika Linka
4. Nicole Wicherek
5. Oliwia Komorowska
6. Alicja Górowska
7. Dominika Bierła
8. Wiktoria Ignasiak
9. Patrycja Świderska 

ZAJĘCIA: śr 18:30-20:00, pt 17:30-19:30
Opłata miesięczna: 110zł.

 

Grupy zaawansowane

JUICY GYALS 2004+ (instruktor Ilu)

1. Ilona Tadla-Ratajczak
2. Weronika Pokorzyńska
3
. Zuzanna Danielczyk
4
. Dominika Wieczorek
5
. Martyna Tadla
6. Julia Zwierzchowska
7
. Milena Nowaczkowska 
8
. Paulina Kaźmierczak
9
. Weronika Błasiak 

ZAJĘCIA: pn 18:15-19:45, pt 19:40-21:40
Opłata miesięczna: 110zł.

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY 

Grupy początkujące

LITTLE STARS 2017-2014 (instruktor Poko)

1. Antosia Radziwołek
2. Anna Jerzyńska
3. Jagna Trębacz
4. Hanna Bednarek
5. Lilianna Michałek
6. Nella Ratajczak
7. Klara Ratajczak 

ZAJĘCIA: wt 15:30-16:15
Opłata miesięczna: 75/65zł.

 

BUTTERFLIES 2013-2009 (instruktor Poko)

1. Julia Ciesielska
2. Olivia Teubert
3. Lilianna Kossmann 

ZAJĘCIA: śr 15:40-16:40
Opłata miesięczna: 75/65zł.

 

WSPÓŁCZEŚNIARY 2008+ (instruktor Poko)

1. Weronika Linka
2. Klaudia Kozłowska
3. Patrycja Karolczak
4. Karolina Borowiak
5. Oliwia Bukowska
6. Wiktoria Malmur
7. Aleksandra Świderska
8. Gabriela Tecław
9. Paulina Kaźmierczak
10. Antonina Mułek

ZAJĘCIA: śr 16:50-18:20
Opłata miesięczna: 80/70zł.

NEWS

SEZON 2021/2022

Widzimy się już od 6 września! ...

Grupy początkujące!

Dołacz do nas od nowego sezonu! ...

FITNESS

Zapraszamy na zajęcia z Iloną! ...

kalendarz


« Wrzesień 2021 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
  • - zawody
  • - warsztaty
  • - pokazy
  • - zajęcia odwołane
  • - zmiany w grafiku