III Ogólnopolski Turniej Tańca
BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA!!!
23 kwietnia 2016 reprezentacja CatClan wyruszyła
na podbój Bydgoszczy. Nasi tancerze zaprezentowali się
w kategoriach indywidualnych, grupowych w dwóch
stylach tanecznych.
Kategorie taneczne:
- HIP-HOP (solo, duety, mini formacje i formacje)
- DANCEHALL (solo, duety, mini formacje i formacje)
Jury:
- Paulina PAULA Szczęsnowicz,
- Marta CZAJNA Jeremin,
- Łukasz UFO Łukomski,
- Maciej ZAYDA Zajda,
- Marta Mościcka,
- Anna YOUYA Jujka,
- Damian OLDMAN Jackowiak.
Grupy reprezentacyjne:
- Small Cats,
- Bounce Up (solo: Wiktoria Golon, Wojtek Mułkowski)
- Groove Attack,
- Step Black.
NASZE NOWE OSIĄGNIĘCIA:
• Martyna Gramza – I miejsce solo dancehall do 15 lat,
• Klaudia Raich – II miejsce solo dancehall do 15 lat,
• Zuzanna Sawicka – VI miejsce solo dancehall do 15 lat,
• Small Cats – I miejsce formacja dancehall do 15 lat,
• Small Cats – VI miejsce formacja hip hop 12-15 lat,
• Groove Attack – I miejsce mini formacja dancehall do 15 lat,
• Groove Attack – IV miejsce mini formacja hip hop 12-15 lat,
• Step Black – II miejsce formacja dancehall powyżej 15 lat,
• Step Black – I miejsce formacja hip hop powyżej 15 lat.
SKŁAD GRUP:
Small Cats:
DANCEHALL
1. Maja Cebulska
2. Klaudia Raich
3. Emilia Piotrowska
4. Zuzanna Sawicka
5. Malwina Gorzelańczyk
6. Martyna Gramza
7. Amelia Zbierska
8. Monika Okupniak
9. Alicja Bartkowiak
10. Dominika Wieczorek
11. Jagoda Grala
12. Sandra Kozłowska
13. Julia Jopp
14. Gabriela Szymańska
HIP HOP
1. Maja Cebulska
2. Klaudia Raich
3. Emilia Piotrowska
4. Zuzanna Sawicka
5. Malwina Gorzelańczyk
6. Martyna Gramza
7. Amelia Zbierska
8. Monika Okupniak
9. Alicja Bartkowiak
10. Dominika Wieczorek
11. Jagoda Grala
12. Sandra Kozłowska
13. Julia Jopp
Bounce Up:
1. Wiktoria Golon
2. Wojtek Mułkowski
Groove Attack:
1. Klaudia Raich
2. Zuzanna Sawicka
3. Martyna Gramza
4. Maja Cebulska
5. Malwina Gorzelańczyk
6. Monika Okupniak
Step Black:
DANCEHALL
1. Ilona Tadla
2. Klaudia Koralewska
3. Kamila Pawlaczyk
4. Agata Musiał
5. Roksana Słaba
6. Aleksandra Nawrot
7. Beata Andrzejewska
8. Laura Zbierska
9. Karolina Nowaczyk
10. Justyna Nadolna
11. Paula Rydz
12. Weronika Pokorzyńska
13. Weronika Błasiak
HIP HOP
1. Klaudia Koralewska
2. Aleksandra Nawrot
3. Kamila Pawlaczyk
4. Agata Musiał
5. Roksana Słaba
6. Weronika Pokorzyńska
7. Beata Andrzejewska
8. Laura Zbierska
9. Karolina Nowaczyk
10. Justyna Nadolna
11. Paula Rydz
12. Weronika Błasiak